رپورتاژ آگهی

آکادمی فرشمی طی زمان فعالیت خود همواره تلاش کرده بهترین سرویس‌ها و سایت‌های فعال ایرانی در حوزه‌های مختلف را معرفی کند. با توجه به این‌که مشتریان فرشمی معمولا مدیران و صاحبان سایت‌ها و سرویس‌های اینترنتی می‌باشند که در زمینه‌های مختلف به خدمات‌رسانی مشغول هستند تصمیم گرفتیم یک امکان مفید را در اختیار صاحبان وبسایت‌ها و کسب و کارهای آنلاین قرار دهیم. با توجه به شرایط کشور، این روزها مردم بیشتر به سمت خدمات اینترنتی اقبال نشان می‌دهند و برای این که بتوانید خدمات خود را به مشتریان بیشتری ارایه دهید نیاز دارید که کسب و کار خود را معرفی و تبلیغ کنید. رپورتاژ آگهی بهترین گزینه برای معرفی کسب و کار شماست.

 

قواعد انتشار رپورتاژ آگهی در آکادمی فرشمی

رپورتاژ آگهی یک متن و مقاله است که به معرفی خدمات کسب و کار شما می‌پردازد و کاربران را با سایت و خدمات شما آشنا کرده و ترافیک موثر سایت شما را افزایش می‌دهد. با توجه به اینکه شما می‌توانید در مقاله به سایت خود لینک دهید و این مقاله همواره در حالت انتشار باقی خواهد ماند، این کار تاثیر بسیار خوبی در سئوی سایت شما خواهد داشت. شما می‌توانید از این امکان در سایت آکادمی فرشمی استفاده کنید و ترافیک خود را به طور موثری افزایش دهید. آکادمی فرشمی یک مرجع معتبر و پربازدید برای کسب و کارهای اینترنتی است و می‌توانید بازدیدکنندگان مختلفی را به سمت سایت شما سوق دهد. برای درج مقاله و رپورتاژ شما در فرشمی می‌بایست قواعد زیر را رعایت کرده (جهت نوشتن یک متن مناسب و تاثیرگذار از این راهنما استفاده کنید) و از طریق ایمیل ads@frashmi.net مقالات خود را ارسال نمایید.

۱- یک متن بین ۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه بنویسید و در آن مشخصات و ویژگی‌های کسب و کار خود را معرفی کنید. سعی کنید به طور خلاصه مهم‌ترین و برجسته‌ترین قابلیت‌های سایت خود را معرفی کنید.

۲- در متن خود می‌توانید حداکثر سه لینک به سایت خود قرار دهید. لینک‌ها به صورت follow می‌باشند.

۳- این متن یا خلاصه آن – پس از انتشار در فرشمی – می‌بایست در سایت شما منتشر شده و به آکادمی فرشمی به عنوان منبع لینک داده شود.

۴- فایل مقاله می‌بایست در قالب مایکروسافت ورد ارسال شود

۵- آکادمی فرشمی در ویرایش مطالب، و آماده‌سازی آن برای انتشار و همچنین پذیرش یا عدم پذیرش متن جهت انتشار آزاد است.

 

در حال حاضر هزینه درج رپورتاژ آگهی در سایت فرشمی، ۳۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

 

همین حالا می‌توانید برای معرفی کسب و کار خود و بدون هزینه تبلیغات، از این فرصت در آکادمی فرشمی ارسال کرده و مطالب خود را ارسال نمایید.