آموزش ساخت آموزشگاه آنلاین در وردپرس با ultimate learning pro

افزونه ultimate learning pro یک افزونه قدرتمند برای ساخت آموزشگاه آنلاین در وردپرس است. با این افزونه هر آن چه را که برای راه‌اندازی سیستم آموزشی‌تان نیاز دارید در اختیار خواهید داشت بدون ان که به چیز دیگری از قبیل قالب یا افزونه٬ نیازی داشته باشید. در این آموزش٬ شما خواهید آموخت که چگونه آموزشگاه‌تاان را راه‌اندازی کنید٬ دوره‌ها٬ دروس٬ مباحث٬ آزمون‌ها و سایر امور را پیکربندی کنید٬ سیستم‌های ارتباطی با دانشجویان از قبیل انجمن‌ها را راه‌اندازی کنید و استایل سایت‌تان را مطابق دلخواه‌تان درآورید و فروش دوره های آموزشی را آغاز کنید.
· 8 خرداد 1398
دوره
سرفصل‌ ها

اگر می‌خواهید برای آموزشگاه٬ مدرسه و یا موسسه آموزشی‌تان یک وبسایت تولید کنید٬ یا ویدیوهای آموزشی تولید کرده‌اید و می‌خواهید آنها را بفروشید و یا درصدد راه‌اندازی یک وبسایت آموزشی و آموزشگاه آنلاین هستید که دانشجویان بتوانند با پرداخت شهریه در آن ثبت نام کنند و به آموختن دوره‌ها بپردازند و همچنین مدرسان مختلفی٬ به تولید ویدیوهای آموزشی بپردازند و از طریق سایت آنها را بفروشید٬ پس این دوره آموزشی مناسب شماست. در این دوره آموزشی شما خواهید آموخت که چگونه به کمک افزونه قدرتمند ultimate learning pro ٬ یک آموزشگاه آنلاین همه فن حریف بسازید که دانشجویان علاوه بر آموزش٬ بتوانند به تعامل با مربیان و دانشجویان دیگر بپردازند.

افزونه ultimate learning pro یک افزونه قدرتمند برای ساخت آموزشگاه آنلاین است که می‌توانید توضیحات و قابلیت‌های آن را از اینجا مطالعه کنید.

 

قیمت دوره: ۹۹۰۰۰ تومان

پرداخت شهریه و شرکت در این دوره

آموزش ساخت یک آموزشگاه آنلاین با سیستم LMS

  • آشنایی با افزونه ultimate learning
  • ساخت دوره توسط ادمین یا در فرانت اند
  • راه اندازی سیستم فروش (با ووکامرس)
  • سیستم عضویت
  • آراستن نمای ظاهری سایت
+1 ثبت نام شده
ثبت نام نشده
یا 99000 تومان

دوره شامل

  • 2 درس ها
  • 6 موضوعات
0 0 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x