کسب درآمد و افزایش فروش آنلاین در شرایط کرونا به کمک بازاریابی و همکاری در فروش و سایت فرشمی

کسب درآمد و افزایش فروش آنلاین در شرایط کرونا به کمک بازاریابی و همکاری در فروش و سایت فرشمی 1

در این مقاله می‌خواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که می‌توانید بدون هزینه‌ی خاصی به کسب درآمد بپردازید و یا اگر فروشگاه آنلاین دارید بتوانید در ابن شریط خاص کشور، فروش خود را افزایش داده و از ضررهای اقتصادی جلوگیری کنید. این طرح که توسط مجموعه فرشمی شکل گرفته، در راستای همان قدم‌های اجتماعی است که در این روزها باید در کمک به یکدیگر برداریم و امیدواریم بتوانیم به این ایده، به کسب و کارهای آنلاین و خانگی، کمکی در جهت کسب موفقیت و فروش بیشتر کرده باشیم.

 

قدم اول؛ راه‌اندازی یک فروشگاه و کسب و کار آنلاین با وردپرس

روش کار بسیار ساده است. اگر هنوز یک فروشگاه یا کسب و کار آنلاین با وردپرس راه‌اندازی نکرده اید دست به کار شوید و به کمک آموزش‌های آکادمی، فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنید. از این قالب‌های فروشگاهی می‌توانید برای ساخت سایت‌تان استفاده کنید. جالب است که تنها با چند کلیک (به کمک بسته نصبی) می‌توانید یک سایت کامل بر اساس این قالب‌ها راه‌اندازی کنید و به سرعت شروع به وارد کردن محصولات خود برای فروش کنید. این سایت‌ها کاملا آماده و پیکربندی شده‌اند. شما می‌توانید هر محصولی از وسایل زینتی و کارهای دستی و چیزهایی که در خانه درست می‌کنید گرفته تا لوازم صوتی و تصویری و حتی اجناس دست دوم و کار کرده بفروشید. شما همچنین می‌توانید به فروش فایل در زمینه‌های مختلف بپردازید که نیاز به سرمایه‌ی اولیه هم ندارد و به سرعت و سادگی قابل راه‌اندازی است.

یک پیشنهاد جذاب – برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید از امکان جذاب اشتراک فرشمی پرو استفاده کنید که تمام این قالب‌ها (به همراه بسته نصبی و سایر امکانات) و همچنین افزونه‌هایی که در ادامه نیاز خواهید داشت و البته آموزش‌های ویدیویی برای چگونگی استفاده از آنها، همه را یک جا در دسترس خواهید داشت. قیمت‌های تخفیف این پلن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که حتی برای راه‌اندازی سایت نیز حداقل هزینه ممکن را بکنید و بدون هزینه و به سرعت، به درآمد برسید. البته در این راه باید به راهکارها، مراحل و ترفندهایی که در آموزش‌ها ذکر می‌شود توجه کنید.

اگر هم فروشگاه آنلاین‌تان را قبلا راه‌اندازی کرده‌اید و مشغول فروش هستید می‌توانید مستقیما به قدم دوم بروید.

 

قدم دوم؛ راه‌اندازی سیستم بازاریابی و همکاری در فروش

خب حالا که یک سایت راه‌اندازی کرده‌اید و در پروسه کسب درآمد قرار گرفته‌اید می‌بایست دست به اقداماتی بزنید تا به فروش معقولی دست یابید. اگر سایت‌تان را بسازید و بهترین محتوا و محصولات را هم در سایت‌تان قرار دهید، ماه‌ها زمان می‌برد تا به صورت تدریجی و قدم به قدم به یک درآمد درست و حسابی برسید. اما راهکارهایی وجود دارد که می‌توانید به کمک آنها، خیلی زود به فروش بالا و منطقی برحسب کیفیت محصولات و خدمات‌تان دست یابید. در بخش آموزش‌های بازاریابی آکادمی، آموزش‌های مختلفی درباره‌ی این راهکارها منتشر کردیم که از آنها نیز می‌توانید استفاده کنید.

اولین راهکار استفاده از تبلیغات اینترنتی است که می‌تواند ترافیک و مشتریان جدید سمت سایت‌تان سرازیر کند و در آن میان، تعدادی فروش هم عایدتان می‌شود. اما این کار هزینه‌ی بالایی دارد و در ابتدای راه که هنوز درآمد زیادی هم ندارید خیلی مقرون بصرفه نیست و جدای از آن شاید اصلا چنین بودجه و سرمایه‌ای ندارید که بخواهید اصلا به فکر تبلیغات اینترنتی باشید.

 

کسب درآمد و افزایش فروش آنلاین در شرایط کرونا به کمک بازاریابی و همکاری در فروش و سایت فرشمی 2

این مطالب را هم از دست ندهید:

سرویس‌های خلاق برای تبلیغ اینترنتی

معرفی سررویس‌های تبلیغ آنلاین زودبازده – ۱۳۹۹

استراتژی‌های افزایش فروش برای فروشگاه‌های آنلاین

 

ما راه ارزان‌تری را به شما پیشنهاد می‌کنیم که مجبور نباشید اصلا هزینه‌ای برای تبلیغات بپردازید: استفاده از سیستم همکاری در فروش.

همکاری در فروش، روشی از بازاریابی اینترنتی است که می‌تواند بسیار موثر باشد و بدون آن که متحمل هزینه‌های گزاف بازاریابی و تبلیغ شوید، درآمد و فروش خود را افزایش دهید. به کمک این روش، بدون آن که شما پول به بازاریاب و سایت‌های تبلیغاتی بدهید، خود بازاریاب‌ها به تبلیغ شما می‌پردازند و تنها در درصدی از سود شما شریک می‌شوند. ریسک این روش صفر است چرا که در تبلیغات ممکن است شما نتوانید حتی نیمی از هزینه را بازگردانید، اما در این روش، تنها در صورتی پول پرداخت می‌کنید که بسیار بیشتر از آن، عاید شما شده باشد. در روش همکاری در فروش، ابتدا بازاریاب باید چند فروش برای سایت‌تان فراهم کند و سپس شما اجرت این کار را می‌پردازید و در این روش شما نیاز به سرمایه اولیه ندارید.

حال که با این روش آشنا شدید می‌بایست اگر تا به حال یک سیستم همکاری در فروش در سایت‌تان راه‌اندازی نکرده اید این کار را انجام دهید. پیشنهاد ما استفاده از سیستم قدرتمند Ultimate Affiliate PRO است که با راه‌اندازی آن، شما از فکر کردن به هر سیستم دیگری بی نیاز می‌شوید، چون هر چه خوبان همه دارند را این نازنین یک‌جا دارد. و البته بسیار بیشتر از سایرین.

این افزونه قابلیت‌های بی‌شماری دارد که هر طیف از کاربران بتوانند نیازهای خود را در آن بیابند. بنابراین اگر عملکرد و سیستم این افزونه را پیچیده یافتید می‌توانید از دوره جامع آموزش ویدیویی سیستم استفاده کرد و تمام زیر و بم آن را یاد بگیرید و خودتان فرمان هدایت آن را به عهده بگیرید. اگر هم حوصله‌ی پیکربندی و این جور کارها را ندارید، می‌توانید با تهیه لایسنس اختصاصی، این کار را به عهده‌ی کارشناسان فرشمی بسپارید. یادتان نرود از تخفیف‌های فرشمی حتما استفاده کنید.

 

قدم سوم و اصلی؛ از تبلیغ رایگان سایت‌تان در فرشمی استفاده کنید

اما مخاطب اصلی این مقاله کسانی هستند که مراحل قبل را انجام داده اند یعنی سایت‌شان راه‌ افتاده و سیستم همکاری در فروش هم آماده است و حالا باید بازاریاب جذب کنند. در روش همکاری در فروش، مهم‌ترین کار جذب تعداد زیادی بازاریاب است تا بتوانند جان تازه‌ای به کسب و کار شما ببخشند. همین مرحله گاهی اوقات ممکن است شما را به زحمت بیندازد که باز هم مجبور شوید برای تامین بازاریاب، دست به هزینه برای تبلیغات بزنید. ما در اینجا به کمک شما آمده‌ایم و یک طرح ویژه برای‌تان آماده کرده‌ایم که بازاریابان حرفه‌ای را به سمت کسب و کار شما گسیل می‌کند تا به تبلیغ شما بپردازند.

آکادمی فرشمی به رایگان، بازاریابان حرفه‌ای را جذب سایت و کسب و کار شما می‌کند:

یک امکان مفید در آکادمی فرشمی به دلیل شرایط کسب و کارها در هنگام شیوع کرونا قرار گرفته، که به کسب و کارها امکان انتشار رپورتاژ آگهی رایگان می‌دهد. مشتریان فرشمی می‌توانند سایت‌ یا سرویس اینترنتی خود را طی یک گزارش یا مقاله معرفی کنند و این مقاله به صورت رایگان در آکادمی فرشمی منتشر می‌شود. مجله و آکادمی فرشمی، هزاران بازدیدکننده دایمی و همچنین مخاطبان گذری دارد که به طرق مختلف از مطالب، آموزش‌ها و محتوای آکادمی استفاده می‌کنند. این رپورتاژها می‌توانند هزاران مخاطب جدید به سایت شما سرازیر کند که البته تعدادی از آنها به مشتریان شما بدل خواهند شد. شما با استفاده از این فرم می‌توانید رپورتاژ آگهی خود را ارسال کنید.

اما برای جذب بازاریاب؛ ما در حال تهیه فهرستی از سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین هستیم که دارای سیستم همکاری در فروش هستند تا آنها را به کسانی که فعالیت بازاریابی می‌کنند و همچنین افراد بسیاری که در این شرایط به دنبال کسب درآمد آنلاین هستند معرفی کنیم. تبلیغ و بازاریابی این فهرست و هزینه‌های آن به عهده مجموعه فرشمی است و این کار برای آن صورت می‌گیرد تا از طرفی، کسب و کارهای اینترنتی در این دوران رونقی بگیرند و بتوانند به رشد و ارتقای خود ادامه دهند و از طرف دیگر، افرادی که در این شرایط، به لحاظ اقتصادی تحت فشار هستند، راهکار ساده‌ای برای کسب درآمد پیدا کنند تا هموطنان ما بتوانند این شرایط سخت را کمی آسان‌تر پشت سر بگذارند.

شما تنها کافی است در فرم ارسال رپورتاژ آگهی، تیک گزینه «آیا می‌خواهید سایت شما فقط در فهرست جذب بازاریاب نمایش داده شود» را بزنید و دیگر لازم نیست یک مقاله کامل بنویسید و تنها لینک سایت‌تان و یک پاراگراف درباره محصولاتی که می‌فروشید ذکر کنید.

بیایید همه دست به دست هم بدهیم و این شرایط دشوار را با همراهی یکدیگر پشت سر بگذاریم. امیدواریم روزی برسد که مردم کشورمان بخصوص طبقات محروم، غم نبینند و با شادمانی بیشتری روزگار بگذرانند.

آمین!

 

 

مطالب مرتبط

0 0 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x
ارایه مجدد توسط فرشمیکا

پکیج همکاری در فروش و بازاریابی شبکه‌ای

برترین ابزار برای راه‌اندازی سیستم بازاریابی در وردپرس با محبوب‌ترین افزونه همکاری در فروش + ادآن‌های ارایه شده توسط فرشمی و آموزش‌های ویدیویی