مدیریت آسان محصولات بی‌شمار فروشگاه‌های بزرگ با مدیر هوشمند ووکامرس

مدیریت آسان محصولات بی‌شمار فروشگاه‌های بزرگ با مدیر هوشمند ووکامرس 1

اگر از ووکامرس برای راه‌اندازی فروشگاه خود استفاده کرده اید و محصولات متعددی در آن ثبت کرده‌اید، به دردسرهای مدیریت و ویرایش محصولات در این ابعاد واقف هستید. موضوع فقط محصولات موجود در فروشگاه نیست که این محصولات در طول زمان تغییر می‌کند و محصولات جدید جایگزین محصولاتی که به اتمام رسیده می‌شود و همه این محصولات در فروشگاه شما بارکد خورده و منتشر شده و می‌بایست مدیریت شود.

ممکن است تعداد اقلام موجود در فروشگاه شما مثلا ۱۰۰ جنس متفاوت باشد اما شما بیش از ۱۰۰۰ محصول از طریق ووکامرس ثبت و منتشر کرده‌اید. مدیریت و ویرایش این تعداد محصول و اصلاح قیمت‌ها و انبار و همچنین تخفیف‌ها و آفرهای مناسبتی از طریق مکانیزم و ساختار اصلی خود ووکامرس بسیار دشوار است. شما به ابزاری نیاز دارید که مثل نرم‌افزار حسابداری عمل کند و امکان مدیریت آسان محصولات را به شما بدهد.

به همین دلیل امروز می‌خواهیم ابزاری را به شمما معرفی کنیم که این امکان را برای شما فراهم کند. افزونه مدیر هوشمند ووکامرس Smart Manager دقیقا برای همین کار ساخته شده و به شما این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را به صورت دسته جمعی ویرایش کنید.

مدیریت آسان محصولات بی‌شمار فروشگاه‌های بزرگ با مدیر هوشمند ووکامرس 2

شما دیگر نیاز نیست برای تغییر نام، قیمت، تعداد و سایر ویژگی‌های یک محصول وارد بخش ویرایش محصول شوید. این افزونه یک لیست شبیه اکسل از کلیه محصولات به شما نمایش می‌دهد که شما هر گزینه از هر محصول را از همانجا می‌توانید ویرایش کنید. همچنین می‌توانید محصولات را به صورت دسته جمعی ویرایش یا آپدیت کنید. مثلا

  • کلیه محصولات در دسته موبایل با برند سامسونگ را ۵٪ تخفیف اعمال کنید
  • ۲۰۰۰۰ تومان به قیمت محصولات آرایشی که در ماه اخیر منتشر کرده‌اید اضافه کنید
  • به چندین محصول خاص، یک دسته بندی یا برچسب خاص اضافه کنید
  • ویژگی‌های جدیدی به تعدادی از محصولات اضافه کنید
  • یک تصویر به محصول یا محصولات خاصی اضافه کنید

شما به کمک این افزونه می توانید هر شرط دلخواهی را برای انتخاب محصولات تعیین کنید. مثلا محصولاتی که در نام‌شان فلان عبارت وجود داشته باشد یا شناسه‌شان شامل فلان رقم باشد یا قیمت اصلی‌ یا تخفیفی‌شان مساوی یا بزرگ‌تر یا کوچک‌تر از میزان خاصی باشد یا تعداد موجودی‌شان در انبار مساوی، بزرگتر یا کوچکتر از میزان خاصی باشد و ده‌ها شرط دیگر. سپس برای محصولاتی که این شرط در موردشان برقرار است یک آپدیت اعمال کنید. مثلا فلان میزان یا درصد به قیمت‌شان اضافه یا کم کنید. یک دسته‌بندی یا برچسب یا ویژگی خاص روی‌شان اعمال کنید و یا هر تغییر دیگری روی‌شان اعمال کنید.

مدیریت آسان محصولات بی‌شمار فروشگاه‌های بزرگ با مدیر هوشمند ووکامرس 3

مطالب مرتبط

چطور دسته‌بندی دانلودهای edd را به فهرست و منوی سایت اضافه کنیم

همان طور که می‌دانید برای ایجاد فروشگاه با ووکامرس وقتی به بخش نمایش>>فهرست‌ها می‌روید برای ساخت یک فهرست تازه شما آیتم‌های مربوط به ووکامرس را به راحتی می‌توانید از منوی سمت راست انتخاب کنید. آیتم‌هایی از قبیل دسته‌بندی و برچسب‌های، انتخاب محصولات ووکامرس و … . و شما نیاز نیست که لینک و عنوان این دسته‌ها را به صورت دستی وارد کنید.

0 0 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x