فروشگاه اینترنتی خود را در چند ساعت با ووکامرس بسازید

فروشگاه اینترنتی خود را در چند ساعت با ووکامرس بسازید 1

این متن بروزرسانی می‌شود (آخرین بروزرسانی ۱۲ اردیبهشت)

چالش‌های این روزها برای فروش آنلاین

یکی از پیامدهای همه‌گیری کرونا – بخصوص در ایران – در دنیای کسب و کار، افزایش خانه‌نشینی و به تبع آن افزایش خریدهای آنلاین بود. به همین علت، بسیاری از کسب و کارهای سنتی و فروشگاه‌ها تصمیم به راه‌اندازی نسخه آنلاین از کسب و کار خود گرفتند. برای کسب و کارهای آنلاین هم گرچه رقابت شدت بیشتری به خود گرفت اما آن‌ها که اعتباری کسب کرده بودند توانستند فروش خود را چند برابر کنند. در دنیای پس از کرونا نیز، در رقابت بازار برنده کسی است که سیستم فروش آنلاین را نادیده نگیرد.

شدت رخ دادن همه چیز در یک سال گذشته به گونه‌ای بود که اگر می‌خواستی در دنیای کسب و کار بازنده نباشی می‌بایستی وقت را از دست ندهی. به همین خاطر افراد به سمت راه‌های سریع ساخت و راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی رفتند تا هر چه زودتر بتوانند کسب و کار و فروش خود را آغاز کرده و از قافله عقب نمانند. از این‌جا بود که سرویس‌های سایت آماده رونق گرفتند و افراد زیادی به این سمت از سیستم‌ها جذب شدند.  اما مشکلی که این وسط وجود داشت، عدم قدرت اغلب این سیستم‌ها در رقابت با رقبای سرسخت و فروشگاه‌های پیشرفته بود. آن‌ها به زودی با کاستی‌های مختلفی دست به گریبان می‌شدند و تازه باید به فکر راهکارهایی برای رونق فروش خود می‌افتادند.

مشکل این‌جا بود که فاکتورهای زیادی برای جذب مشتری از طرف فروشگاه‌های آنلاین وجود داشت که کسب و کارهای باتجربه، با اعمال این راهکارها، بازار را تحت سلطه خود می‌گرفتند. البته برخی از این فروشگاه‌های کوچک‌تر هم موفق شدند طی زمان، به موفقیت‌هایی دست یابند. اما گرچه سایت‌های آماده مساله زمان را حل می‌کردند اما در طی زمان مشکلاتی به لحاظ فنی پدیدار می‌کردند. از جمله فاکتورهایی که موجب موفقیت فروشگاه آنلاین در جذب مشتری می‌شود زیبایی و سادگی، سرعت، کیفیت فنی، راهکارهای فروش موازی و بازاریابی محتوا، انواع روش‌های مارکتینگ و ارایه خدمات و مراحل بهینه در انجام سفارش و ارسال و .. بود. بسیاری از سایت‌های آماده از این امکانات بی‌بهره بودند.

این مسایل موجب شد افرادی که فروشگاه خود را راه‌اندازی کردند به فکر توسعه و به کارگیری راهکارهای بازاریابی و افزایش فروش افتادند و در این راه متحمل هزینه‌های گزاف شدند. بسیاری از کسب و کارهای نوپا، قادر به تحمل چنین هزینه‌هایی نبودند و برای حذف نشدن از گردونه رقابت به یادگیری روی آوردند تا خودشان بتوانند از پس انجام اقدامات درآمدزا برآیند. اما یادگیری موارد فنی کار زمان‌بری بود و همه از عهده آن برنمی‌آمدند.

پکیج آموزشی فرشمیکا؛ بهترین روش برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین

به گفته مدیر محصول فرشمی، همه این مسایل باعث شد به فکر ارایه سرویس بیفتیم که همه این مشکلات را برای کسب و کارها حل کند. یعنی ارایه راهکاری که در کنار عرضه سایت‌های آماده حرفه‌ای، دارای یک سیستم آموزش حرفه‌ای هم باشد که مدیران کسب و کار در زمان کمی فروشگاه خود را راه‌اندازی کرده و در زمان بسیار کوتاهی هر چه که باید درباره مدیریت فروشگاه، بازاریابی، جذب مشتری و افزایش فروش بدانند را یاد بگیرند. ما در این مسیر، دو گروه کلی را مدنظر قرار دادیم. طراحان سایت و مدیران کسب و کار. تصمیم بر این شد پکیجی آماده شود که هم طراح سایت بتواند در زمان کوتاهی به صورت حرفه‌ای و بدون نیاز به تخصص فنی، سایت‌های کاملا پیشرفته بسازد و در عین حال، یک صاحب کسب و کار بتواند از بخشی از پکیج استفاده کند که خیلی زود او را صاحب فروشگاه آنلاین کند و یاد بگیرد به صورت حرفه‌ای، فروشگاهش را مدیریت کند.

به این طریق بود که پکیج‌های آموزشی آکادمی فرشمی متولد شد. این پکیج‌ها دارای سیستمی منحصربفرد هستند که پیش از این در جهان سابقه نداشته است. به کمک این پکیج‌ها، افراد می‌توانند بدون هیچ پیش‌نیازی، با سرعتی که مناسب این روزگار باشد، کسب درآمد اینترنتی را آغاز کنند. آن‌ها علاوه بر محتوای آموزشی، هر آن چیزی که در طول مسیر بدان نیاز دارند را در اختیار خواهند داشت.  او ادامه می‌دهد: به زودی پکیج جامع آموزش ساخت فروشگاه آنلاین، به عنوان کامل‌ترین بسته تا به حال موجود، با یک ساختار مدرن و منحصربفرد عرضه می‌شود اما قبل از آن دستکم دو پکیج کوچک‌تر، بخش‌های کوچک‌تری از این نیاز را پوشش خواهند داد.

 

مشاهده کنید:

پکیج چندمنظوره آموزشی طراحی فروشگاه اینترنتی؛ 

 

برای این پکیج‌ها بیش از یک سال زمان صرف شده است و دارای دستکم ۱۲ ویژگی و قابلیت منحصربفرد خواهند بود. البته این قابلیت‌ها، مسایل تبلیغی نیستند و هر کدام از آن‌ها به اندازه یک محصول جذاب مجزا ارزشمند است. مژده‌ای که توسط تیم فرشمیکا داده شده این است که اولین پکیج آماده شده و در حال انتشار است.

فروشگاه اینترنتی خود را در چند ساعت با ووکامرس بسازید 2

 

حال بگذارید بخشی از جذابیت‌های این پکیج‌ها را مرور کنیم:

اولین قابلیت منحصربفرد این پکیج، ارایه یک پنل راهنمای مدرن برای استفاده از محتوای پکیج است. باتوجه به تعدد محتوایی پکیج، از متن و ویدیوهای آموزشی گرفته تا فایل‌ها، تکه کدها و بسته‌های نصبی، احتمالا کاربر را دچار سردرگمی خواهد کرد. اما داشبورد راهنمای پکیج، همه چیز را آسان کرده و هر فردی با تعیین نیازهایش می‌تواند از طریق این پنل راهنما، مراحل را طی کرده و به همه چیز دسترسی آسان داشته باشد

فروشگاه اینترنتی خود را در چند ساعت با ووکامرس بسازید 3

دومین ویژگی، ارایه یک فرهنگ لغت جامع به همراه آن است. به کمک این فرهنگ لغت می‌توانید هر جا که اصطلاحی برای‌تان ناآشنا بود با جستجوی آن در فرهنگ لغت و یک کلیک، به اطلاعاتی درباره آن عبارت دست یابید. این فرهنگ لغت، تمام اصطلاحات رایج وردپرس و ووکامرس را پوشش  می‌دهد.

 

بسته‌های نصبی مرحله به مرحله، یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این پکیج است. به این ترتیب هر کاربر، اگر نخواست به صورت دستی هر کدام از بخش‌های آموزش را پیاده کند، می‌تواند از طریق این بسته‌ها، کل آن بخش را به صورت آماده پیاده کرده و کار را ادامه دهد.

 

سایت‌های آماده متنوع: این پکیج ها قرار است حاوی چندین سایت آماده با کارکردهای متنوعی از جمله فروشگاه لوازم خانگی، کالای الکترونیک، پوشاک و کیف و کفش، لوازم جانبی، لبنیات و خواروبار، محصولات دیجیتال و .. باشد. سایت‌های آماده هم به شکل مرحله‌ای ارایه می‌شود. کامل‌ترین سایت‌های آماده، در حد فروشگاه‌های پیشرفته‌ای است که برای طراحی آن باید دستکم شش میلیون تومان هزینه کنید.

فروشگاه اینترنتی خود را در چند ساعت با ووکامرس بسازید 4

مجموعه‌ای از قالب‌ها و افزونه‌های پرمیوم: یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب پکیج های آموزشی فرشمیکا، ارایه پلن یک ساله محصولات فرشمی شامل افزونه ها و قالب‌های پرمیوم وردپرس است. بنابراین شما تمام ابزارهای اختصاصی را که در طول مسیر آموزش از آن‌ها استفاده می‌شود به رایگان در اختیار خواهید داشت

 

این تنها بخشی از قابلیت‌های جذاب این پکیج‌هاست.

برای مشاهده تمام قابلیت‌ها و خرید پکیج به این صفحه مراجعه کنید

 

یکی از برترین جذابیت‌های این پکیج، قیمت آن است. بنا به تصمیم مدیران آکادمی، این پکیج‌ها برای رونمایی با تخفیفی بیش از هفتاد درصد و پس از آن تا مدتی با تخفیف ۵۰ درصد ارایه می‌شود تا همگان با هر میزان سرمایه اولیه بتوانند این سرمایه‌گذاری را انجام داده و درآمدزایی و کسب و کار خود را به آسان  آغاز کنند.

 

 

مطالب مرتبط

1 1 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x
ارایه مجدد توسط فرشمیکا

پکیج همکاری در فروش و بازاریابی شبکه‌ای

برترین ابزار برای راه‌اندازی سیستم بازاریابی در وردپرس با محبوب‌ترین افزونه همکاری در فروش + ادآن‌های ارایه شده توسط فرشمی و آموزش‌های ویدیویی