راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate

راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate 1

 افزونه Ultimate Affiliate Pro، یک سیستم کامل و جامع مدیریت بازاریابی و همکاری در فروش را برای سایت شما به ارمغان می آورد. به کمک این افزونه پکیجی از امکانات متفاوت که در افزونه های متعدد وجود دارد به صورت یکجا در اختیار شما قرار می گیرد.

نکته مهم: این آموزش برای نسخه فارسی افزونه (فرشمی) تهیه شده و قابل استفاده برای کسانی است که این نسخه را تهیه کرده‌اند.

این افزونه تمام فرآیندهای موردنیاز برای ایجاد یک سیستم همکاری در فروش را برای شما ایجاد کرده و شما بدون نیاز به هیچ کار اضافه فقط به مدیریت بازاریابان و رصد کردن درآمدهای خود می پردازید.

در این آموزش بنا داریم طرز کار این افزونه را به شما بیاموزیم.

 

طریقه نصب افزونه

ابتدا به صفحه افزونه رفته و آن را دانلود کنید.

برای نصب افزونه به راهنمای نصب افزونه ها از طریق لینک زیر مراجعه کنید:

راهنمای نصب افزونه و قالب وردپرس

 

لینک‌های مرتبط:

توضیحات و دانلود افزونه همکاری در فروش

دموی افزونه همکاری در فروش

جهت تست پنل کاربری از مشخصات زیر استفاده کنید:

نام کاربری:  demo123     رمز عبور: 123456

 

راهنمای افزونه همکاری در فروش Ultimate Affiliate Pro

افزونه uap  برای سایت شما یک سیستم همکاری در فروش پیشرفته به همراه تمامی قابلیت‌ها و امکانات مورنیاز ایجاد می‌کند. در این آموزش با چگونگی نصب و راه‌اندازی افزونه آشنا می‌شوید.

 

طریقه نصب

جهت نصب افزونه کافی است به پیشخوان مدیریت سایت رجوع کرده و از بخش افزودون افزونه فایل زیپ موجود در بسته دریافتی محصول را بارگذاری و بر روی نصب کلیک کنید.

پس از نصب روی دکمه فعالسازی افزونه کلیک کنید تا افزونه فعال شود.

 

راه‌اندازی و تنظیمات افزونه

در ابتدا لازم است تعریفات زیر را به خاطر بسپارید. از اینها در طول آموزش زیاد استفاده می‌شود:

ارجاع = عمل ارجاع زمانی اتفاق می‌افتد که یک مشتری از طریق لینک اختصاصی یک همکار فروش وارد سایت می‌شود و خرید انجام می‌دهد. به واسطه این خرید یک ارجاع اتفاق می‌افتد یعنی کمیسیون این خرید به حساب همکار فروش منظور می‌گردد.

معرف = معرف به همان همکار فروش گفته می‌شود

لینک معرف = همان لینک ارجاع است

لینک ارجاع = به لینک اختصاصی گفته می‌شود که یک همکار فروش به محض ثبت نام دریافت می‌کند. این همان لینکی است که به ازای هر فعالیت مشتری از طریق آن، همکار فروش کمیسیون دریافت می‌کند

اعلان = به اطلاع‌رسانی ایمیلی و یا موبایلی و یا در پنل کاربر اطلاق می‌شود

بازدید = هر زمان که یک مشتری که بار اول به واسطه لینک معرف وارد سایت شده بود، از سایت بازدید کند این بازدید در پنل معر یا همکار مورد نظر محاسبه می‌شود

رتبه = همکاران به ازای میزان و چگونگی فعالیت‌شان در سایت رتبه دریافت می‌کنند. هر چقدر رتبه همکار بالاتر برود پاداش بیشتری دریافت می‌کند

رنک = همان رتبه است

پاداش = پاداش مبلغی است که یک همکار فروش به ازای هر ارجاع به دست می‌آورد

نرخ تبدیل = از تقسیم تعداد ارجاع به تعداد بازدید به دست می‌آید که میزان موفقیت یک معرف یا بازاریاب را نشان می‌دهد

 

 

پس از فعالسازی افزونه یک آیتم به منوی مدیریت شما با نام ultimate affiliate pro   اضافه می‌شود. با کلیک بر روی آن به پنل مدیریت افزونه همکاری در فروش وارد می‌شوید.

نخستین کاری که باید انجام دهید انتخاب واحد پولی است. در میان واحدهای پولی واحدهای ایرانی به چشم نمی‌آید اما نگران نباشید. شما هر واحد پولی که مایل باشید را می‌توانید اضافه کنید.

 

تنظیمات واحد پول

برای افزودن واحد پول از منو بخش ویژگیهای جادویی را انتخاب کنید. سپس از میان گزینه‌های متعدد آن گزینه ارزهای سفارشی را انتخاب کنید. در بخش افزودن ارز جدید کد واحد پولی موردنظرتان را وارد کنید. مثلا کد واحد پولی ریال IPR  است. اما اگر می‌خواهید به جای کد نام واحد پول برای کاربران نمایش یابد بهتر است هر دو قسمت را ریال وارد کنید.

حال به بخش تنظیمات عمومی رفته و در قسمت تنظیمات واحد پولی، واحد پول را ریال انتخاب کنید.

راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate 2

تنظیمات صفحات

حال نوبت آن است که صفحات مختلف برای سیستم همکاری در فروش تعریف شود. معمولا به صورت پیشفرص هنگام فعالسازی افزونه این صفحات ساخته می‌شود و شما در صورت نیاز می‌توانید نام آنها را تغییر دهید. اگر این صفحات توسط افزونه ساخته نشد شما باید از بخش برگه ها، افزودن برگه به ساختن صفحات مبادرت کنید.

راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate 3

صفحات مورد نیاز شامل صفحه ورود و خروح، ثبت نام، پنل کاربری و شرایط و مقررات است. در هنگام انتشار صفحه می‌بایست از بالای منوی سمت چپ قسمت “همکاری در فروش – صفحه پیشفرض” نام صفحه ای را که ساختید انتخاب کنید. مثلا اگر صفحه ورود را می‌سازید از منوی کشویی مربوطه آیتم صفحه ورود را انتخاب کنید. بعد صفحه را منتشر کنید.

راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate 4

حال در بخش تنظیمات عمومی، صفحات پیشفرض را انتخاب کنید. در این بخش شما بایستی صفحات مختلف را برای سیستم تعریف کنید.بدین منظور زیر هر کدام از آیتم ها صفحه مورد نظر را که پیش از این ساخته‌اید انتخاب کنید. البته در صورتی که در هنگام ساخت صفحات طبق دستورالعمل پیش رفته باشید افزونه خودش این صفحات را شناسایی خواهد کرد و شما کافی است بررسی کنید که انتخاب ها صحیح باشد.

حال به بخش تغییر مسیرهای پیشفرض رفته و صفحات تغییر مسیر را مطابق میل‌تان تعیین کنید. مثلا مشخص کنید که کاربران وارد نشده هنگامی که به پنل همکار مراجعه کنند به صفحه ورود تغییر مسیر داده شوند و یا کاربران وارد شده هنگامی که به صفحه ثبت نام مراجعه کنند به صفحه پنل همکار عودت داده شوند.

راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate 5

 

تنظیمات استایل و نمایش

حالا می‌توانید به بخش ویترین رفته و هر کدام از صفحات، ثبت نام، ورود و پنل کاربری را با قالب‌های پیش ساخته مزین کنید. شما همچنین می‌توانید هر تعداد فیلد جدیدی که دوست دارید اضافه کنید. هنگامی که در بخش ویترین، صفحه ثبت نام را انتخاب کنید از زیرگزینه‌ی فیلدهای سفارشی می‌توانید فیلدهای مختلف را مدیریت و ویرایش کرده و چینش آنها را مشخص کنید و یا فیلدهای تازه‌ای اضافه کنید و مشخص کنید که در کجا نمایش یابند.

راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate 6

اکنون سیستم همکاری در فروش آماده به کار است. شما می‌توانید لینک صفحات همکاری را در منوهای سایت‌تان قرار دهید و کاربران به سادگی ثبت نام کرده و به عنوان همکار فروش، یک لینک معرف به آنها اختصاص داده می‌شود.

در بخش ویژگیهای جادویی گزینه‌های متنوعی وجود دارد از جمله شما می‌توانید ادغام با ووکامرس و یا بادی‌پرس را از آنجا فعال کنید.

 

روش کار با افزونه

برای شروع به کار با افزونه، باید از کاربران خود دعوت کنید تا به عنوان همکار فروش در سایت شما ثبت نام کنند. کاربران فعلی سایت‌تان نیز می‌توانند به عنوان همکار فروش فعالیت کنند. سیستم افزونه به صورت خودکار تشخیص می‌دهد که آیا کاربر عضو سایت است و در این صورت تنها اطلاعات اضافی که شما تعیین کنید را از او دریافت می‌کند.

بهتر است لینک ثبت نام همکاران را در منوهای سایت تان قرار دهید. پس از این که کاربر به عنوان همکار فروش شناخته شد وارد پنل کاربری‌اش می‌شود و در آنجا یک لینک معرف (ارجاع) اختصاصی دریافت می‌کند. هر کس از طریق لینک این کاربر وارد سایت شده و فعالیت قابل تبدیلی (بستگی به تنظیمات شما این فعالیت ممکن است ثبت نام در سایت، خرید محصول، اشتراک ویژه و .. باشد) انجام دهد درصد تعیین شده به حساب کاربر منظور می‌گردد.

قبل از آن شما باید فعالیت‌های پول‌ساز را در سیستم همکاری در فروش خود تعریف کنید.

مثلا می‌خواهید در صورتی که بازدیدکنندگان معرفی شده در سایت شما ثبت نام کنند مبلغی به حساب درآمد معرف اضافه شود. برای این منظور باید اعمال زیر را انجام دهید:

دریافت کمیسیون به ازای ثبت نام

به بخش ویژگی‌های جادویی و سپس به زیر مجموع ارجاع‌های ثبت نام و یا ثبت نام معارفه‌ها بروید. اولین گزینه فعال کردن این امکان است.آن را فعال کنید تا آبی رنگ شود. حال در اینجا می‌توانید مبلغ مورنظرتان را برای پرداخت کمیسیون تعیین کنید.

همچنین می‌توانید برای هر سطح یا رنک یا رتبه کاربری مبلغ متفاوتی را در نظر بگیرید. مثلا اگر کاربر در سطح معمولی بود یک مبلغ و اگر در سطح حرفه‌ای بود مبلغ بالاتری به او اختصاص یابد.

بر روی ذخیره کلیک کنید.

 

مطلب مرتبط:

راهکارهای افزایش ترافیک و فروش به کمک سیستم همکاری در فروش

 

ارائه آفر یا پیشنهاد به همکاران

شما می‌توانید پیشنهاد (در نسخه جدید افزونه به جای پیشنهاد از آفر استفاده کرده‌ایم که شناخته‌شده تر است) به همکاران‌تان ارائه دهید. یعنی یک آفر را برای محصول یا فرآیند مشخصی بر اساس درصد و یا مبلغ و در یک دوره زمانی خاص بر اساس استراتژی فروش‌تان تعیین کنید.

 

ایجاد سطوح کاربری

شما می‌توانید رتبه‌های مختلفی ایجاد کنید که اگر همکاری به آن سطح دست یابد مقدار مشخص شده در آن سطح به عنوان کمیسیون وی در نظر گرفته شود. به طور پیشفرض دو سطح Basic با کمیسیون ۱۰ درصد و سطح Premium  با کمیسیون ۱۵ درصد وجود دارند. اگر کاربری از سطح پایه به سطح حرفه‌ای ارتقا پیدا کرد کمیسیون وی نیز افزایش خواهد یافت. بدین صورت شما همکاران را به فعالیت بیشتر در سایت‌تان ترغیب خواهید کرد.

شما می‌توانید این سطوح را به دلخواه‌تان ویرایش کرده و هر تعداد رتبه دیگر بخواهید با ویژگیهای تعریف شده مدنظرتان به آن اضافه کنید.

 

شخصی‌سازی قالب و استایل صفحات از ویترین

شما می‌توانید صفحات ثبت نام، ورود و داشبورد همکاران را به دلخواه خود ویرایش کنید. تعداد زیادی قالب آماده برای صفحه ورود و ثبت نام وجود دارد که به سادگی می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید از طریق شخصی‌ساز افزونه هر تعداد فیلد دلخواه به هر کدام از فرم های ورود، ثبت نام و یا پروفایل کاربران اضافه کنید. مثلا می‌توانید فیلدی برای دریافت شماره حساب همکاران به صفحه پروفایل یا ثبت نام اضافه کنید و یا یک فیلد مربوط به شماره موبایل به فرم ثبت نام اضافه کنید.

شما می‌توانید از بخش‌های شخصی حساب در ویژگیهای جادویی ترتیب چینش منوی اصلی در پنل همکاران را تغییر دهید.

برای شخصی‌سازی صفحات مورد نظر باید به ویترین بروید. در آنجا همانطور که می‌بینید چند گزینه در اختیارتان قرار دارد.

راهنمای افزونه همکاری در فروش ultimate affiliate 6

در هر کدام از بخش‌های بالا شما علاوه بر شخصی‌سازی و انتخاب قالب و افزودن فیلد می‌توانید پیغام‌های دلخواه خود را در هر کدام از صفحات قرار دهید. مثلا پیغام‌های خطا و یا اطلاع‌رسانی‌ها.

 

افزودن بنر سفارشی با بنرساز افزونه

یکی از امکانات خارق‌العاده این افزونه که در افزونه دیگری یافت نمی‌شود امکان ساخت بنرهای آماده از طریق بنرساز است.

حتما می‌دانید که بازاریابان و همکاران فروش شما برای این که سایت شما را از طریق لینک اختصاصی خود معرفی کنند باید این لینک را یا در مطالب شان بگنجانند و یا از بنرهایی استفاده کنند که به لینک مخصوص آنها متصل شده باشد. بدین ترتیب هر کاربری که روی این بنرهای تبلیغی کلیک کند از طریق لینک همکار وارد سایت شما می‌شود.

سایت‌های حرفه‌ای معمولا یک سری بنر پیش‌ساخته در اختیار همکاران قرار می‌دهند تا آنها به سادگی بتوانند تبلیغ‌شان را در سایت خود قرار دهند. شما می‌توانید از بخش بنرها وارد محوطه‌ای شوید که کلی بنر آماده موجود است و می‌توانید آنها را با عکس‌ها و نوشته‌های خود ویرایش کنید و یا این که اصلا یک بنر جدید با ابعاد موردنظر خود بسازید.

 

افزودن همکار به صورت دستی

به غیر از این که همکاران در سایت شما به عنوان همکار فروش ثبت نام کنند یک راه دیگر برای افزودن یک کاربر به عنوان همکار وجود دارد. شما می‌توانید از پنل مدیریت افزونه و قسمت همکاران فروش، مشخصات کاربر را وارد کرده و یک همکار ایجاد کنید و لینک و مشخصات را برای او بفرستید. همچنین می‌توانید کاربران موجود را تبدیل به همکار فروش کنید. به شناسنامه کاربر رفته و در پایین آن بر روی “این کاربر را همکار فروش کن” کلیک کنید.

 

تنظیمات ایمیل های اطلاع‌رسانی

به بخش اعلان‌ها بروید. در آنجا تعداد زیادی ایمیل اطلاع رسانی می‌بینید که می‌توانید آنها را ویرایش کنید. کلی متغیر دینامیک هم در اختیار شماست که با آن مشتریان تان را شگفت‌زده کنید.

 

گزارشات آماری

علاوه بر چشم‌انداز کلی که در داشبور مدیریت می‌بینید یک بخش به نام گزارشات هم وجود دارد که از طریق آن می‌توانید گزارشات مفصلی از چگونگی کارکرد همکاران‌تان و میزان دریافت و پرداخت‌ها و کلی اطلاعات دیگر به دست بیاورید.

شما می‌توانید این گزارشات را در بازه‌های زمانی مختلف روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه مشاهده کنید. همچنین بر اساس هر همکار نیز می‌توانید گزارشات مربوطه را مشاهده کنید.

همچنین در بخش مرجوعات، بازدیدها و پرداخت‌ها می‌توانید گزارش‌های آماری مفصلی از تمام کارکردها به دست بیاورید. خلاصه این که عملکرد و خاصیتی نیست که نتوانید گزارشات مفصل آن را در پنل مدیریت خود مشاهده کنید.

 

ویژگیهای جادویی

در بخش ویژگیهای جادویی افزونه امکانات و قابلیت‌های فراوانی گنجانده شده که به شما امکان هر عملکردی که دلتان بخواهد را می‌دهد. با هم بخش‌های مختلف این آیتم را مرور می‌کنیم:

 

پرداخت پاداش توسط مشتری به همکار فروش

اگر می‌خواهید مشتری‌ای که در سایت شما مشغول خرید است در هنگام پرداخت، یکی از همکاران فروش را انتخاب کرده تا پاداش یا کمیسیون این خرید به حساب او منظور گردد از این گزینه استفاده کنید.

به ویژگیهای جادویی و بخش پرداخت پاداش بروید و این امکان را فعال کنید. در تنظیمات این بخش می‌توانید فقط همکاران خاصی را در این سیستم بگنجانید که توسط مشتری قابل انتخاب باشند و تعیین کنید که آیا مشتری بتواند همکار را از لیست انتخاب کند و یا اینکه نام کاربری او را وارد کند.

 

ساختن لینک ارجاع خاص از پنل مدیریت

اگر می‌خواهید به یک همکار فروش یک لینک مستقیم جهت ارجاع اختصاص دهید می‌توانید از بخش ویژگیهای جادویی قسمت لینک‌های مرجع به سادگی این کار را انجام دهید. نام همکار را انتخاب کرده و لینک موردنظرتان را وارد کنید.

 

فعال کردن اعلان‌های موبایلی

شما می‌توانید اعلان‌های موبایلی را برای خود فعال کرده به طوری که هر زمان فعالیتی در سیستم اتفاق افتاده شما نوتیفیکیشن آن را بر روی گوشی خود دریافت کنید.

برای این منظور به قسمت اعلان‌های موبایلی در ویژگیهای جادویی رفته و این امکان را فعال کنید.

سپس به سایت pushover  رفته و یک حساب کاربری بسازید. سپس به این آدرس برو و یک اپ جدید بساز. نوع اپ را Applicatiom  انتخاب کن. بعد هم توکن و کلید رو در قسمت مورد نظر کپی پیست کن.

 

انتخاب دوره کمیسیون

برای هر رنک یا سطح کاربری مشخص می‌کنی که چه مبلغ یا درصدی به عنوان کمیسیون دریافت کند. به صورت پیشفرض کاربر Basic روی ۱۰ درصد و کاربر Premium روی ۱۵ درصد قرار گرفته.

 

اعلانات ارجاع

با فعال کردن این گزینه کاربر و یا ادمین در زمانی که ارجاعی اتفاق افتاد از طریق ایمیل خبردار می‌شوند. کاربران همکار از پنل خود می‌توانند تعیین کنند که در موقع چه نوع ارجاعاتی، ایمیل دریافت کنند.

شما می‌توانید در این قسمت متن ایمیل ارسالی را مشخص کنید.

 

سایر قابلیت‌ها

شما می‌توانید کیف پول را برای همکاران فعال کنید تا آنها درآمد خود را به آن منتقل کرده و با اعتبار کیف پول‌شان بتوانند در سایت شما خرید کنند.

از بخش لینک همکاران می‌توانید لینک های ارجاع را دوستانه تر یا قشنگ تر کنید. اگر این قابلیت را فعال کردید یادتان نرود که به قسمت تنظیمات/پیوندهای یکتا در منوی مدیریت وردپرس رفته و یک بار آن را ذخیره کنید.

 

اینها تنها بخشی از قابلیتها و امکانات افزونه بود که مجال شد برای‌تان توضیح دهیم. تمام قابلیت‌ها را در عرض ساعت‌ها هم نمی‌شود بازگفت. برای همین شما را با داشبورد فوق حرفه‌ای‌تان تنها می‌گذارم تا در این قابلیت‌ها بگردید و از افزونه‌تان لذت ببرید. لذت بیشتر را وقتی خواهید برد که به واسطه سیستم مدرن بازاریابی سایت‌تان درآمدهای زیادی به جیب‌تان سرازیر می‌گردد.

جهت فراگیری تمام قابلیت‌های افزونه٬ تکنیک‌ها و ترفندهای پیشرفته و روش‌های افزایش درآمد از طریق این سیستم٬ می‌توانید در دوره آنلاین آموزش جامع افزونه ثبت نام کرده و ده‌ها ساعت ویدیوی آموزشی به همراه فایل‌های مورد نیاز را دریافت و استفاده کنید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

آموزش پیکربندی سئوی سایت با افزونه Seopress

افزونه سئو پرس یکی از افزونه‌های مطرح برای سئوی وردپرس است که با پیکربندی صحیح این افزونه می‌توانید رتبه سایت خود را در صفحات نتایج جستجوی گوگل بالاتر ببرید و بازدیدکنندگان بیشتری به سایت‌تان هدایت کنید. این افزونه قابلیت‌های مختلفی دارد که می‌بایست در ابتدا برخی از آنها را تنظیم کنید.

چطور دسته‌بندی دانلودهای edd را به فهرست و منوی سایت اضافه کنیم

همان طور که می‌دانید برای ایجاد فروشگاه با ووکامرس وقتی به بخش نمایش>>فهرست‌ها می‌روید برای ساخت یک فهرست تازه شما آیتم‌های مربوط به ووکامرس را به راحتی می‌توانید از منوی سمت راست انتخاب کنید. آیتم‌هایی از قبیل دسته‌بندی و برچسب‌های، انتخاب محصولات ووکامرس و … . و شما نیاز نیست که لینک و عنوان این دسته‌ها را به صورت دستی وارد کنید.

5 1 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
60 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
رسول
رسول
22 روز پیش

سلام خسته نباشید ببخشید من دوتا مشکل داشتم با این افزونه

1- من همزمان از دو افزونه دیجتال دانلود و ووکامرس لازمه استفاده کنم میخواستم ببینم چطور میشه پورسانت هرکدوم رو متفاوت ( مثلا دیجیتال دانلود 4 درصد ووکامرس 5 درصد ) تنظیم کنم

2- لینک بازاریاب که کلیک میشه مستقیم به صفحه ثبت نام میره چطور عوض اش کنم

امین زمانی
18 روز پیش
پاسخ به  رسول

با سلام و احترام
۱- چنین موردی را تست نکردیم. اما امکان تعیین پورسانت متفاوت برای محصولات و دسته محصولات وجود دارد که از آن می‌توانید استفاده کنید.
۲- لینک بازاریاب را از پنل کاربر می‌توان برای هر صفحه دلخواه تولید کرد

بانه اورجینال
1 ماه پیش

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون فروشگاه ما لوازم خانگی هستش و در زمینه فروش و قیمت تلویزیون از بانه هستش . سوالم اینه من این افزونه رو خریداری کردم اما کار کردن باهاش بلد نیستم میخوام کامل نصب بشه و هزینه هر محصول برای پورسانتش رو تعریف کنم اگه مایل هستین شماره تماسم تو فروشگاه هستش . و هزینه ش رو بهم اعلام کنید

میلاد یوسفی
میلاد یوسفی
2 ماه پیش

سلام و عرض ادب

یک هفته است که می خوام خرید بکنم باید اکانت توسط ایمیل فعال بشه. هیچ ایمیلی نمیاد. با چند ایمیل هم تست کردیم.

نه تلفنی است و نه تیکتی می توان بدون فعال شدن ایمیل زد.

لطفا پیگیر باشید

با تشکر

امین زمانی
2 ماه پیش
پاسخ به  میلاد یوسفی

با سلام و احترام
ایمیل‌ها ارسال شده. لطفا پوشه اسپم خود را چک کنید. مشکل اسپم شدن در حال بررسی است و همچنین اکانت شما را فعال کرده‌ایم و می‌تواند اکنون وارد شوید.

علی
3 ماه پیش

سلام وقت بخیر
در سایت قبلی یک افزونه جانبی برای تعریف کد معرف داشتید و راه اندازی همکاری در فروش با کد معرف و کد تخفیف الان اون لینک باز نمیشه .
لطفا راهنماییبفرمایید چظور میتونم هر دو را با هم داشته باشم . صفحه پشتیبانی هم باز نمیشه
متشکرم

امین زمانی
3 ماه پیش
پاسخ به  علی

با سلام و احترام
سایت فروشگاه فرشمی، به دلیل ثبت در تعریف جهانی و الزام به رعایت قوانین بین المللی، در حال انجام تغییراتی است که به زودی مجددا بازگشایی خواهد شد. درباره این افزونه، از این پس تنها به صورت پکیج ارایه می‌شود که افزونه کد معرف و سایر افزونه‌های جانبی را هم علاوه بر آموزش‌ها شامل می‌شود که می‌توانید از این لینک تهیه کنید

اپلای پارتی
5 ماه پیش

سلام و روزتون عالی. من وبسایت فریلنسرینگ دارم و از قالب فریلنس انجین استفاده می کنم. باید بعد از اینکه پروژه ای کامل انجام شد و بعد از بسته شدن پروژه درصد مشخصی به حساب معرف اضافه بشه نه در زمان ثبت نام یا هر فعالیت دیگری.

و اینکه مانند بازاریابی شبکه ای بتونم تا مثلا سه سطح این پورسانت رو به معرف تخصیص بدم. در این افزونه این قابلیت ها وجود داره؟

اگر خیر، افزونه ای در سایتتون هست که این قابلیت ها و یا مشابهش رو داشته باشه؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما

سرمه
سرمه
7 ماه پیش

یلام این افزونه امکان کد معرف دارد؟ و همچنین نصب بر روی اپ گوشی و اینکه زمانی که من این افزونه را نصب میکنم عضویت کاربرم دچار مشکل میشه

امین زمانی
7 ماه پیش
پاسخ به  سرمه

با سلام و احترام
برای کد معرف، یک افزونه جانبی برای این افزونه در فرشمی ارایه شده که قابلیت کد معرف را به آن اضافه می‌کند.

سرمه
سرمه
7 ماه پیش

سلام من این افزونه را خریداری کردم فعالم کردم اما در تنظیمات موجود نیست چ کاری باید انجام بدم؟

امین زمانی
7 ماه پیش
پاسخ به  سرمه

با سلام و احترام
بعد از فعالسازی افزونه همکاری در فروش، در پیشخوان وردپرس، گزینه‌ای به نام همکاری در فروش به منو اضافه می‌شود که تنظیمات افزونه از آنجا در دسترس است.

سعید
8 ماه پیش

سلام
ببخشید این افزونه رو من دارم ولی فونتش با فونت سایتم فرق می کنه
اگر از شما خریداری کنم این مشکل رو حل می کنید برام؟

امین زمانی
8 ماه پیش
پاسخ به  سعید

با سلام و احترام
بله از طریق تیکت پشتیبانی، روش راستچین کردن پنل کاربری و اخذ فونت از قالب (قابل اجرا در نسخه فرشمی) برای شما ارسال می‌شود.

ریحانه
ریحانه
1 سال پیش

سلام
این افزونه با افزونه دکان سازگاری داره؟ یعنی می تونن کنار هم نصب بشن؟ قالب من وودمارته

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  ریحانه

با سلام و احترام
بله این افزونه در کنار دکان قابل استفاده است و مشکلی ندارد و با قالب های فروشگاهی ووکامرس سازگار است.

مسعود
مسعود
1 سال پیش

سلام وخسته نباشید.
میخواستم بدونم بااین افزونه میشه بصورت پیامکی هم ارجاع داد؟یعنی کد روبا پیامک ارسال کرد وایا اون افزونه دیگری باید استفاده بشه برای این کار؟ مرسی

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  مسعود

با سلام و احترام
ببینید کد ارجاع را به هر صورت در اختیار کسی قرار دهید و او از هر طریق با این کد وارد سایت شود (موبایل، تبلت و ..)، این کد برای بازاریابی عمل می‌کند و مشکلی ندارد. تنها لازم است که مشتری با همان لینک وارد سایت شود.

پارسا امين
1 سال پیش

سلام وقت بخير
من در يك فروشگاه مي خواهم چند سطح پورسانت تعريف بكنم
الف) اشتراك 10 هزار تومان
ب) اشتراك 50 هزار تومان
ج اشتراك 100 هزار تومان
كه اشتراك را از member pro استفاده مي كنم

حال براي بازاريابي اگر خريدي براي هر گروه اشتراك انجام شد مقادير 5 سطح پورسانت در نظر گرفته شود
به عنوان مثال

اشتراك 10 هزار توماني
level 1: 10%
level 2: 7%
level 3: 5%
level 4: 2%
level 5: 1%
اشتراك 50 هزار توماني
level 1: 20%
level 2: 10%
level 3: 5%
level 4: 2%
level 5: 1%
و …
كه فكر كنم با فعال سازي mlm بتوانم اين كار را بكنم

آيا در آموزش شما اين موارد توضيح داده شده است تا آن را خريداري كنم

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  پارسا امین

با سلام و احترام
اگر منظورتان افزونه membership pro است با توجه به اینکه این افزونه از آن پشتیبانی می‌کند (به عنوان منبع ارجاع)، شما می‌توانید با استفاده از دو قابلیت آفر و mlm، چنین مواردی را مدیریت کنید که در آموزش تبیین شده است. همچنین توضیحات جامعی برای درک ساختار بازاریابی شبکه‌ای نیز ارایه شده است.

علی عرفانی
1 سال پیش

سلام
در بخش ویژگی‌های جادویی این افزونه آیا بخش کوپن‌ها و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی فعال است؟
کدام ویژگی‌ها فعال است؟

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  علی عرفانی

با سلام و احترام
شما امکان فعال کردن تمامی ماژول‌های بخش ویژگی‌های جادویی را دارید. برای فعال کردن بخش اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی، می‌بایست افزونه social locker نصب کنید چون افزونه بر اساس آن کار می‌کند.

علی عرفانی
1 سال پیش
پاسخ به  امین زمانی

ممنون از جوابتون. یه سوال دیگه داشتم که چرا نسبت به راست‌چین این افزونه رو گرونتر می‌دین؟

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  علی عرفانی

قیمت‌گذاری افزونه با توجه به احتساب موارد مختلفی انجام می‌شود و با توجه به این‌که فرشمی، نخستین ارایه دهنده این افزونه بوده، سایر سایت‌ها پس از ما افزونه را ارایه داده‌اند و در واقع باید از آنها بپرسید که چرا ارزان‌تر می‌فروشند. البته خرید از فرشمی دارای مزایایی همچون تخفیف ۵۰ درصدی برای دوره ویدیویی افزونه و .. می‌باشد.

داریوش
داریوش
1 سال پیش

با سلام
میخواستم بدونم امکان اینکه از طریق لینک بازاریاب در صد تخفیف به مشتری میشه داد؟
به طور مثال مشتری با url بازاریاب داخل سایت بشه و همونجا تخفیف اعمال بشه

با تشکر

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  داریوش

با سلام و احترام
این چندان چیز منسجمی نیست کسی با لینک بازاریابی وارد شود و تخفیف اعمال شود. افزونه دارای یک ماژول کد تخفیف است که عکس این رویه عمل می‌کند. یعنی مشتری تخفیف دریافت می‌کند و سپس بازاریاب٬ کمیسیون دریافت می‌کند.

امین زمانی
1 سال پیش

برای مطالعه از این لینک:
https://frashmica.com/?p=1938

saeid
saeid
1 سال پیش

قبلا یک بخش برای درخواست وجه توی افزونه بود الان یک بازاریاب چطور میتونه درخواست تسویه حساب رو بفرسته ؟؟

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  saeid

با سلام و احترام
با توجه به محدودیت‌های امنیتی٬ سازنده هنوز این امکان را در افزونه قرار نداده و این قابلیت توسط تیم فنی فرشمی به صورت آزمایشی در یکی از نسخه‌های افزونه ارایه شده بود٬ که با توجه به بازخورها نیاز به اصلاحات زیادی داشته است که در صورت رفع مشکلات٬ در نسخه‌های بعدی و یا به صورت یک ادآن ارایه خواهد شد.

پویا
پویا
1 سال پیش

سلام. من داخل سایت خودم برای آزمایش یک اکانت همکاری ساختم. اما وقتی یوزرنیم و پسورد را وارد میکنم میگه اشتباهه. چندین بار با ساخت مجدد اکانت تست کردم اما درست نشد.

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  پویا

با سلام و احترام

لطفا مشکلات مربوط به افزونه را از طریق سامانه پشتیبانی مطرح کنید تا راهنمایی انجام گیرد. همچنین می‌توانید پاسخ سوال‌تان را از بخش پرسش‌های متداول پیدا کنید.

ssd
ssd
1 سال پیش

سلام بنده در دمو نگاه کردم زمانی که شخصی درامدی کسب کرد چگونه درخواست خود را مبنی بر تصفیه یا همان انتقال بانکی به مدیریت اعلام می کند

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  ssd

با سلام و احترام
داخل افزونه امکانی مبنی بر درخواست تسویه وجود ندارد و این کار می‌بایست توسط افزونه های ثالث مصل افزونه تیکتینگ و … انجام گیرد.

سالار
سالار
1 سال پیش

سلام
با استفاده از این پلاگین میشه واسه یه کاربر چند محصولو تعریف کرد که هر چقدر از این محصول فروخته شد به این کاربر درصدی در نظر بگیره!؟ فقط نمیخوام بر اساس لینک و کد تخفیف باشه بر اساس فروش یه محصول خاص بهش درصد بده.

امین زمانی
1 سال پیش
پاسخ به  سالار

با سلام و احترام
این افزونه اختصاص به بازاریابی دارد و کاربران به ازای معرفی محصولات٬ بر اساس فروش٬ کمیسیون دریافت می‌کنند. برای فروش محصول باید از افزونه‌های فروشندگی مثل دکان استفاده کنید تا کاربر محصولات خود را تعریف کرده و به ازای فروش کمیسیون دریافت کند.

یاسین
یاسین
2 سال پیش

سلام
نام کاربری و رمز عبور برای مشاهده پنل دمو کار نمیکنه!

امین زمانی
2 سال پیش
پاسخ به  یاسین

با سلام و احترام
نام کاربری demo و رمز عبور demo123 در لینک دمو فعال است و کار می‌کند.

بهزاد
2 سال پیش

ساخت کمپین
در قسمتی از صفحه مدیریت ، گزینه ای با عنوان ساخت کمپین وجود داره ف که فقط یه اسم میدی و یه کمپین ساخته میشه
اما نه جایی میشه ازش استفاده کرد نه مشخصه که کاربردش چیه

ممنون میشم یه راهنمایی کنید

امین زمانی
2 سال پیش
پاسخ به  بهزاد

با سلام و احترام
کمپین‌ها٬ جهت مدیریت و کنترل بهتر فعالیت‌های بازاریابی برای بازاریابان است. مثلا با نام گذاری کمپین فروش ویژه و اختصاص لینک‌های جند محصول ویژه به آن٬ می‌توان از طریق گزارشات مربوط به این کمپین٬ میزان موفقیت و نرخ تبدیل و رشد آن را طی زمان‌های مختلف ارزیابی کرد. در دوره جامع آموزشی افزونه٬ کارکرد و چگونگی بهره‌گیری از کمپین‌ها تشریح شده است.
موفق باشید

hamid
hamid
2 سال پیش

سلام در سایت در قسمت پنل کاربری پیامی به من میده که
تنظیمات سرویس پرداخت به درستی تنظیم نشده است

چیکار کنم برای این چطور با بازاریابان تسویه کنم لطفا راهنمایی کنید

امین زمانی
2 سال پیش
پاسخ به  hamid

با سلام و احترام
جهت حذف پیغام خطا٬ به بخش تنظیمات عمومی افزونه بروید و تیک گزینه پنهان سازی اخطارهای پرداخت را فعال کنید. برای پرداخت هم از روش انتقال بانکی استفاده کرده و از قسمت پرداخت ارجاع‌ها٬ با استفاده از اطلاعات بانکی دریافت شده از بازاریابان٬ پرداخت‌ها را مدیریت کنید. جهت فراگیری پیشرفته می‌توانید از دوره‌ی جامع آموزشی افزونه همکاری در فروش در آکادمی استفاده کنید.
موفق باشید

علیرضا
علیرضا
3 سال پیش

سلام و عرض ادب – برام یه مشکلی پیش اومده – بی زحمت راهنمایی می خواستم
من خودم به عنوان کاربر ثبت نام کردم تا با محیط کاربری آشنا بشم – موقع ثبت نام صفحه لاگین وردپرس رو میاره چی کار کنم مستقیماً وارد صفحه کاربری خود افزونه بشه و صفحه لاگین منو نشون نده.

و افزونه با افزونه های عضویت ست می شه – که این محیط این افزونه هم هنگام عضویت تو سایت نشون داده بشه

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  علیرضا

با سلام و احترام
از کجا ثبت نام انجام داده‌اید؟ اگر منظور دموی افزونه است که پس از ثبت نام به ورود همکاری در فروش هدایت می‌شوید و پس از آن وارد محیط کاربری افزونه می‌شوید. افزونه با پنل کاربری ووکامرس و بادی پرس ست می‌شود و برای افزونه‌های دیگر می‌توان از شورت کدهای آن استفاده کرد.
موفق باشید

محمد
محمد
3 سال پیش

با سلام
میخواستم بدونم این افزونه فارسی سازی شده یا پنل کاربری اون به زبان انگلیسی نمایش داده میشه؟
با تشکر

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  محمد

با سلام و احترام
این افزونه چه سمت کاربر و چه بخش مدیریت آن فارسی سازی شده است

behzad
3 سال پیش

سلام ، سایتهای دیگه مثل ژاکت محصول شما رو با قیمت کمتری ارائه میکنن ، امکان دادن کد تخفیف هست که از خود شما تهیه کنیم؟ ممنون

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  behzad

با سلام و احترام
افزونه‌ای که در ژاکت ارایه شده هم از طرف فرشمی عرضه شده است و علت افزایش قیمت افزونه در سایت ما، قابلیت‌های جدیدی است که بزودی به آن اضافه می‌گردد همچون امکان اطلاع‌رسانی و اتصال به درگاه پیامک است و همچنین بهمراه افزونه٬ درگاه پیامک فرشمی و همچنین افزونه قدرتمند مدیریت پیامک فرشمی به صورت هدیه ارایه می‌شود. در صورتی که این امکان در ژاکت نیز فراهم گردد در آنجا هم با همین قیمت عرضه خواهد شد.
موفق باشید

behzad
3 سال پیش
پاسخ به  امین زمانی

متشکرم
این افزونه نیازی به افزونه عضویت یا فرم ساز دیگه ای که نداره؟
با سیستم عضو گیری پیش فرض وردپرس کار میکنه؟
و اینکه با قالب و افزونه های دیگه اگر تداخل داشت و مشکلی بوجود اومد امکان پیگیری و رفع مشکل توسط شما وجود داره؟

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  behzad

بله با سیستم کاربری پیشفرض وردپرس سازگار است و همچنین با اکثر قالب‌های استاندارد تست شده و مشکلی نداشته و در صورت وجود مشکل نیز از طریق پشتیبانی قابل پیگیری است
موفق باشید

ارش
ارش
3 سال پیش

سلام میشه درگاه بانکی اضافه کرد که پرداختها از طریقش انجام بشه؟

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  ارش

با سلام و احترام
در حال حاضر بانک‌های ایرانی از ارسال خودکار جز ار طریق شبا پشتیبانی نمی‌کنند پ در صورت پشتیبانی بانک‌ها این قابلیت نیز می‌تواند به افزونه اضافه شود

مسعود
3 سال پیش

با سلام آیا این افزونه آموزش جامع و کامل برای کاربری دارد ؟ چون کمی گنگ است طریقه کاربری

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  مسعود

با سلام. در سایت آموزش های مختلفی در این باره وجود دارد و به زودی آموزش های بیشتری (+ آموزش های ویدیویی) منتشر خواهد شد.
موفق باشید

سجاد
3 سال پیش

سلام. قسمت پیشنهادات یا افرها چطور برای کاربران نمایش داده میشه ؟
چون من افر ایجاد میکنم اما برای بازاریابان نمایش داده نمیشه.
ممنون

hassan
3 سال پیش

سلام خسته نباشید من این افزونه رو دارم ولی بخش بنر فعال نیست
ممنون میشم راهنمایی کنید

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  hassan

با سلام و احترام. از بخش بنرها در مدیریت افزونه می توانید یک بنر ایجاد کرده و یا بنرهای موجود را ویرایش کنید. این بنرها در بخش بنرها در پنل کاربری همکاران فروش نمایش داده می شود.
موفق باشید

محمد سهرابی
3 سال پیش

سلام
ببخشید این افزونه رو من دارم ولی فونتش با فونت سایتم فرق می کنه
اگر از شما خریداری کنم این مشکل رو حل می کنید برام؟

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  محمد سهرابی

با سلام و احترام
بله در حد تغییر فونت انجام میشه. اگر شخصی سازی های دیگری هم مدنظرتون باشه با خرید لایسنس اختصاصی تغییرات و تنظیمات دلخواه هم براتون اعمال میشه
موفق باشید

محمد سهرابی
3 سال پیش
پاسخ به  امین زمانی

منظوزتون از شخصی سازی های دیگه چی هست؟
چون گفته بودین که کد فعالسازی رو ایمیل می کنید بعد از خرید

امین زمانی
3 سال پیش
پاسخ به  محمد سهرابی

با سلام و احترام. منظور انجام تنظیمات افزونه مطابق نیازهای شماست. کد فعالسازی بعد از خرید برایتان ارسال می شود. موفق باشید

60
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x
ارایه مجدد توسط فرشمیکا

پکیج همکاری در فروش و بازاریابی شبکه‌ای

برترین ابزار برای راه‌اندازی سیستم بازاریابی در وردپرس با محبوب‌ترین افزونه همکاری در فروش + ادآن‌های ارایه شده توسط فرشمی و آموزش‌های ویدیویی