تحلیل و معرفی روشی برای کسب درآمد ماهانه بین ۳۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان (بروزرسانی مرداد ۹۹)

تحلیل و معرفی روشی برای کسب درآمد ماهانه بین ۳۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان (بروزرسانی مرداد ۹۹) 1

در این ویدیوی آموزشی، راهکاری را به شما آموزش خواهیم داد که با کمترین میزان بودجه می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد راه‌اندازی کنید. این آموزش بر اساس تجریبات چندین ساله و همچنین تحلیل نمونه‌های موفق کسب و کارهای پردرآمد اینترنتی در داخل کشور تهیه شده است و بخشی از دوره جامع آموزشی سئو در آکادمی فرشمی می‌باشد.

 

چکیده و منابع: بر اساس گزارش‌های «چگونه به درآمد ۶۰ میلیونی رسیده‌ام» و «درآمد ۲۵۰ میلیونی ماهانه با کارشناسی سئو در ایران» و همچنین رصد شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای و بررسی گزارش‌های آماری در ارتباط. با متوسط حقوق متخصصان وب در ایران

این مقاله، اولین مطلب از مجموعه مقالات تخصصی است که به زودی در آکادمی فرشمی منتشر خواهد شد و برترین راهکارهای کسب درآمدی از طریق اینترنت در ایران در سال ۱۳۹۹ و شرایط جهانی، در آن معرفی و تحلیل خواهد شد و همچنین روش‌ها و تکنیک‌های راه‌اندازی این کسب و کارها آموزش داده خواهد شد به طوری که برای هر فردی با هر میزان از تخصص قابل استفاده خواهد بود. توصیه می‌کنیم اگر به هر طریقی به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید، این مقاله را به عنوان مقاله مرجع بوکمارک کنید و آن را به دقت مطالعه کنید چرا که حاوی اطلاعات بسیار خوبی در این باره است و همواره به روز می‌شود.

 

بهترین راهکار برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی

بهترین راه برای درآمدزایی در شرایط فعلی اقتصادی و برای افرادی که سرمایه زیادی در اختیار ندارند بهره‌مندی از روش‌های مختلف راه‌اندازی کسب و کارهای اینترنتی است که نیاز به زمان و سرمایه زیادی ندارد. مثلا افراد بسیاری اکنون به کمک شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام، درآمدهای میلیونی دارند. البته کسب درآمد از طریق این شبکه‌های اجتماعی مشکلات و شرایط خاص خود را دارد و مسایلی مثل تحریم و فیلترینگ نیز می‌تواند این مشاغل را به خطر بیندازد. روشی که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم راه‌اندازی وبسایت و کسب درآمد از طریق ایده‌های مربوط به آن است.

طراحی و ساخت وبسایت، دیگر مانند گذشته کاری زمان‌بر و گران نیست. شما به راحتی و با کمترین هزینه می‌توانید وبسایت خود را راه‌اندازی کنید. اما مساله‌ای که مهم‌تر از ساخت وبسایت است، چگونگی درآمدزایی از طریق وبسایت است. ایده‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد که برخی از آنها نیازمند مهارت و تخصص است. اگر شما در زمینه خاصی، تخصص دارید، تولید محتوا و آموزش در آن زمینه خاص، می‌تواند برای شما مخاطب زیاد و درآمد عالی به ارمغان بیاورد. وبسایت‌ها و وبلاگ‌های تخصصی بسیاری اکنون مشغول فعالیت هستند که درآمدهای ثابت بالایی کسب می‌کنند. اما حتی اگر تخصص خاصی هم ندارید باز هم می‌توانید درآمدهای بالایی داشته باشید.

تحلیل و معرفی روشی برای کسب درآمد ماهانه بین ۳۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان (بروزرسانی مرداد ۹۹) 2

تبدیل یک وبسایت به سایت پربازدید

مهم‌ترین مساله‌ای که پس از راه‌اندازی وبسایت باید به آن توجه داشته باشید، یکی تولید محتوای باکیفیت و دیگری جذب مخاطب و کسب اعتبار برای وبسایت‌تان است. یعنی نکته‌ای که شاید حتی بیش از تولید محتوای باکیفیت اهمیت داشته باشد ارایه آن به مخاطبان و یا به اصطلاح جذب مخاطب برای آن محتواست. اگر بهترین محتوا، محصول یا خدمات را ارایه بدهید اما کسی نباشد که از آن استفاده کند و اصلا کسی از وجود آن مطلع نباشد بدیهی است که منفعتی برای شما هم نخواهد داشت. اینجاست که پای دانشی به نام سئو به میان می‌آید. یکی از علوم پولساز در دنیای امروز. با دانستن تکنیک‌ها و فنون سئو، شما می‌توانید در مدت زمانی کوتاه، مخاطبان و ترافیک بسیاری به سمت سایت‌تان روانه کنید که همین می‌تواند فروش شما را افزایش دهد.

از این نظر جای هیچ نگرانی وجود ندارد و شما با استفاده از پکیج آموزشی سئو، می‌توانید ترافیک سایت‌تان را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. در این پکیج علاوه بر آموزش تکنیک‌ها و ترفندها که شما را به کارشناس سئو تبدیل می‌کند تمام ابزارهایی که برای افزایش رتبه و ترافیک سایت به آن نیاز دارید نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. وقتی که ترافیک سایت شما به یک حدنصاب خوب برسد آن‌گاه می‌توانید درآمدی لذتبخش را بدون دردسر تجربه کنید. در این ویدیو، برخی از روش‌های کسب درآمد برای وبسایت‌های پربازدید به شما معرفی می‌شود. ما طبق بررسی‌ها دریافتیم برخی از سایت‌های پربازدید (با بیش از ۵۰۰۰ بازدید روزانه) وجود دارند که بسیار کمتر از آن چیزی که می‌باید درآمد ثابت کسب می‌کنند. بنابراین فقط دست یافتن به ترافیک بالا نیز به معنی دست‌یابی به درآمد میلیونی (بیش از ۳۰ میلیون تومان در ماه) نیست. شما باید تمام راهکارهای درآمدزایی از سایت پربازدید را دانسته و با توجه به ساختار و محتوای سایت خود بهترین استفاده را از آنها بکنید. شما باید بدانید چه کمپین‌هایی را در چه زمان‌هایی اجرا کنید و چگونه کمپین‌های اجرا شده را تحلیل کرده و با آنالیز رفتار کاربران در دوره‌های زمانی، کمپین‌های موفق‌تر و پردرآمدتر راه‌اندازی کنید.

تحلیل و معرفی روشی برای کسب درآمد ماهانه بین ۳۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان (بروزرسانی مرداد ۹۹) 3

همکاران ما چه درآمدهایی دارند؟

فرید یکی از همکاران ما (در حوزه دورکاری)، لطف کرده و میزان درآمد خود را برای ما بازگو کرده است. او می‌گوید چند ماهی است که درآمد ماهیانه دستکم ۶۰ میلیون تومان را به طور ثابت کسب می‌کند. از او خواستیم توضیح بیشتری درباره نوع فعالیت‌های کاری‌اش به ما بدهد. او یک سایت راه‌اندازی کرده، که ما وقتی به سایتش مراجعه کردیم به نظر نمی‌آمد از چنین سایتی در این حدود درآمدزایی مستقیم داشت. اما فرید توضیح می‌دهد این سایت دریچه‌ای به فعالیت‌هایی است که او انجام می‌دهد. این سایت به دیگران نشان می‌دهد او در کارش خبره است. این سایت، یک منبع جهت کسب اعتبار برای اوست که مشتریان مختلفی را به سمتش جذب می‌کند. اما عمده‌ی درآمد او از طریق مشاوره در زمینه‌های وبمستری و تولید محتوا و کارشناسی سئو است.  او در ابتدا مستقیما کارشناسی سایت‌ها را انجام می‌داد و امروزه بیشتر از طریق مشاوره کسب درآمد می‌کند.

یکی از همکاران دیگرمان که مدیر یکی از وبسایت‌های معتبر جدید است به ما گفته در ابتدا که اولین سایتش را ایجاد کرد (حدود سه سال پیش) تا شش ماه اول حداکثر درآمدی که توانست به دست بیاورد ماهی سه میلیون تومان بود. اما او ناامید نشد و به طور مداوم به تولید محتوا پرداخت و شبکه‌های اجتماعی خود را نیز فعال نگه داشت. او موفق شد پس از سه سال، با کار مستمر بر روی سئوی سایت خود (او اکنون صاحب سه وبسایت درآمدزاست)، آن را به درآمد ماهیانه بیش از دویست میلیون تومان برساند.

این درآمدها در شرایط فعلی نه تنها رویایی نیست، که بسیار آسان‌تر از گذشته به دست می‌آید. قبلا پیدا  کردن روش‌های کسب درآمد آنلاین، آماده‌سازی مقدمات و راه‌اندازی سایت و شروع به فعالیت و همچنین رسیدن به ترافیک بالا، کار دشواری بود و نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی داشت. اما اکنون همه چیز حاضر و آماده است و شما نیاز به سرمایه خاصی برای راه‌اندازی وبسایت ندارید و راهکارهای درآمدزایی نیز چنان گسترده شده که هر کس بنا به توان و مهارت خود می‌توان یک یا چند مورد را برگزیند. آن قدر هم آموزش‌های متعددی در سطح وب ارایه شده، که یافتن یک دوره آموزشی باکیفیت و فراگیری تکنیک‌های کاری چندان سخت نیست. تنها می‌ماند رقابت با رقبا که آن هم با تکنیک‌های سئو، به سادگی قابل انجام است. پس با ما همراه باشید تا روش‌ها و ترفندهای ارزشمند کار را به شما معرفی کنیم.

روش‌های درآمدزایی از سایت پربازدید

راهکارهایی مثل بازاریابی، نشر تبلیغات کلیکی، فروش جایگاه‌های تبلیغ و انتشار رپورتاژ آگهی از جمله روش‌های درآمدزایی از طریق وبسایت‌های پربازدید است. وقتی یک وبسایت پربازدید داشته باشید در کنار آن می‌توانید صفحات پرمخاطبی در شبکه‌های اجتماعی نیز داشته باشید که ابتدا با مخاطبان وبسایت خودتان و سپس با مخاطبان هر شبکه اجتماعی آن‌ها را رونق می‌بخشید و از آن طریق نیز درآمدهای بالایی را تجربه خواهید کرد.

بنابراین در این آموزش، چنین مواردی را می‌توانید به سادگی فرا بگیرید:

 

راه‌اندازی سایت با چند کلیک

دریافت سایت آماده به کمک وردپرس

سایت‌های آماده وردپرسی اکنون برترین نمونه سایت آماده و بهترین راه برای راه‌اندازی سریع وبسایت در موضوعات گوناگون فروشگاهی، شرکتی، مجله‌ای و خبری، خدماتی، همکاری در فروش و … به شمار می‌رود. با توجه به گزارشات آماری درباره وردپرس، اکنون درصد بالایی از وبسایت‌های محبوب و پرفروش و امن با وردپرس ساخته شده‌اند. گروه فرشمی، با سابقه ده ساله هم در زمینه تخصصی وردپرس و هم در عرصه مارکتینگ و سئو، بهترین گزینه برای تهیه منابع راه‌اندازی وبسایت شماست. مارکت‌های وردپرس مانند ژاکت و راستچین هم وجود دارند که به فروش محصولات وردپرس اختصاص دارند. به زودی در یک مقاله مجزا، بهترین منابع برای تهیه قالب، افزونه، آموزش، هاستینگ و سایر خدمات برای وردپرس را به شما معرفی خواهیم کرد.

اگر هم دستی بر آتش دارید می‌توانید خودتان قالبی برای سایت‌تان انتخاب کرده و نصب و راه‌اندازی آن را به عهده بگیرید. سپس به کمک افزونه‌های وردپرس، سایت‌تان را مجهز کنید. خوشبختانه امروزه با وجود خدمات اشتراکی (تنها نمونه ایرانی برای دریافت افزونه و قالب‌های اورجینال، فارسی و ویژه به صورت اشتراکی فرشمی پرو است)، می‌توانید با هزینه کم، تمام امکانات سایت خود را فراهم آورید. مثلا اگر در گذشته فقط برای خرید یک قالب ۱۲۵ هزار تومان هزینه می‌کردید، حالا با همین هزینه می‌توانید یک پلن اشتراک سه ماهه تهیه نموده و به دانلود ده‌ها قالب و افزونه و آموزش اختصاصی، اورجینال، فارسی و راستچین وردپررس دسترسی داشته باشید و از آنها در سایت‌های خود یا مشتریان‌تان استفاده کنید. این پلن‌ها به شما قدرت و انعطاف بیشتری در کار وب می‌بخشد چرا که به عنوان طراح وب، می‌توانید با پرداخت هزینه ناچیز، مثلا تا ۱۰ سایت مختلف را در طول فقط چند ماه بسازید و راه‌اندازی کنید.

 

سیستم همکاری در فروش

کسب درآمد از بازاریابی

وقتی سایت خود را راه‌اندازی کردید، باید سیستم درآمدی خود را مشخص کنید. امروزه با وجود فروشگاه‌های تخصصی پلتفرم‌محور مانند فرشمی، کار بسیار آسان است. شما می‌توانید به سادگی از پکیج‌هایی مثل بسته افزایش فروش – به صورت تخفیفی – استفاده کنید و یا هر کدام از سیستم‌ها را به صورت مجزا استفاده کنید. سیستم همکاری در فروش، چیزی است که فرق نمی‌کند سایت شما فروشگاهی باشد یا آموزشی و یا خدماتی؛ اگر در سایت تان چیزی می‌فروشید، می‌توانید از آن برای افزایش فروش تضمین شده استفاده کنید.

 

افزایش ترافیک سایت

فراگیری سئو و تبدیل یک سایت به سایت پربازدید

مهم‌ترین اتفاق برای یک وبسایت در روند درآمدی، افزایش بازدید است. وقتی بازدید سایت شما از یک حد میانگین بالاتر رفت حالا می‌توانید با قدرت و اعتماد به نفس بالا، کمپین‌های خود را مدیریت کنید و با مبالغ ثابت روزانه‌ای که به حساب‌تان واریز می‌شود لذت بیشتری را تجربه کنید. اگر تعداد بازدید روزانه شما به ۱۰۰۰ رسید، شما قدم در راه تبدیل شدن به یک سایت پربازدید گذاشته‌اید. وقتی تعداد بازدیدها از ۲۰۰۰ فراتر رفت، نوبت راه‌اندازی کمپین‌های بازاریابی است. (یک پست در شبکه اجتماعی یا یک تبلیغ می‌تواند جان تازه‌ای در کالبد درآمد شما بدمد). اگر تعداد بازدیدکننده ها (آی پی ثابت) به ۱۰۰۰ و بالاتر از آن رسید، دیگر نام خود را به عنوان یک سایت معتبر ثبت کنید. (توجه داشته باشید که این اعداد، میزان بازدیدهای ثابت روزانه را به طور میانگین محاسبه کرده است. و همچنین بازدیدهای واقعی و نه فیک در نظر گرفته شده است. مثلا اگر شما روزانه چیزی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ بازدید دارید و در فلان روز به یک روش خاص، بازدید بالای ۱۰۰۰ کسب کرده‌اید، این بازدید محاسبه نمی‌شود و میانگین بازدید شما همان روی ۳۵۰ تا ۴۰۰ است)

رسیدن به این میزان بازدید به صورت ثابت (و نه از راه‌های موقتی مثل تبلیغات و …)، کار ساده‌ای نیست. با توجه به رقابت بسیار گسترده در دنیای وب (تقریبا هر موضوعی را که انتخاب کنید قبل از شما تعدادی به آن پرداخته و درباره آن محتوا منتشر کرده‌اند. این افراد، رقبای شما در آن موضوع شمرده می‌شوند) شما همیشه رقبای زیادی بر سر راه خود خواهید داشت. نکته‌ای که در اینجا باید توجه کنید و ما همواره به دانشجویان خود گوشزد می‌کنیم آن است که وجود رقبای زیاد، مطلقا به معنای آن که درصد موفقیت شما را پایین بیاورد نیست. برای درک این موضوع توجه کنید که در یک کلمه کلیدی (که می‌تواند موضوع فعالیت شما باشد) در صفحه اول گوگل فقط جای ۱۰ لینک وجود دارد. یعنی اگر در زمینه کاری شما ۱۰۰ رقیب وجود داشته باشد شما برای آن که در صفحه اول گوگل قرار بگیرید باید ۹۰ رقیب را پشت سر بگذارید. بنابراین وقتی شما بعد از آنها پا به عرصه گذاشته‌اید کار برای شما سخت‌تر خواهد بود. اما تکنیک‌هایی وجود دارد که با فراگیری آنها، رقابت آسان‌تتر خواهد بود. راهکارهایی وجود دارد که به شما کمک می‌کند حتی اگر یک سال پس از یک شرکت و برند معتبر در زمینه کاری‌تان شروع به کار کرده باشید، ظرف چند ماه می‌توانید به اندازه همان برند، فروش و درآمد داشته باشید. بنابراین تعداد زیاد رقبا شما را ناامید نکند. اگر هزاران رقیب هم داشته باشید، وقتی کار خود را به خوبی انجام دهید، مشتریان زیادی به سراغ شما خواهند آمد.

البته در گزاره‌های بالا همیشه تبصره‌هایی هم وجود دارد. مثلا این که در انتخاب زمینه فعالیت در ابتدا باید تحقیقات درستی انجام دهید. همیشه این طور نیست که شما در هر زمینه‌ای بتوانید با وجود رقبای متعدد به موفقیت برسید. از قدیم می‌گفتند خدا روزی‌رسان است. این جمله در کسب و کارهای مدرن هم مصداق دارد اما وقتی که با دانش و هوشیاری پا به عرصه بگذارید و همه چیز را به قضا و قدر نسپارید و به حد وسع خود بکوشید.

یکی از دانش‌هایی که به شما در این راه کمک می‌کند دانش مدرن سئو است. یعنی چگونگی بهینه سازی سایت برای موفقیت در جستجو. چرا که همواره یکی از مهم‌ترین منابع بازدید برای هر وبسایت از طریق موتورهای جستجوست. کاربران و مشتریان باید بتوانند سایت شما را بیابند و اگر نیابند حتی اگر شما برترین محتوا را هم تولید کنید نتیجه و ثمری برای شما نخواهد داشت. پس وقتی زمینه‌ی درست را انتخاب کردید، و محتوای باکیفیت را هم تولید کردید باز هم کار شما تمام نشده و باید کاری کنید افراد بتوانند محتوای شما را سریع و راحت پیدا کنند. در هر سه مرحله – یعنی انتخاب زمینه و موضوع یا همان کلمات کلیدی، تولید محتوا، و یافتن مخاطب – سئو به کمک شما می‌آید. همان طور که گفتیم با وجود پکیج جامع سئو کار شما آسان شده است. یکی از دلایل جامع بودن این پکیج همین است که هر سه مرحله را در خود جای داده و از ابتدا تا انتهای کار برای شما سودمند خواهد بود.

 

برای آشنایی با سئو و درک بهتر آن نیز می‌توانید از مقالات رایگان آکادمی فرشمی در زمینه سئو و یا مقالات زیر استفاده کنید:

آشنایی با مفاهیم اولیه سئو برای وبمستران مبتدی

کالج سئو؛ سئو برای شما که نمی‌خواهید سئو یاد بگیرد

سئوی قدم به قدم: راهنمای جستجوی بهترین کلمات کلیدی برای وبسایت شما – پژوهش کلمات کلیدی

 

اتصال شبکه‌های اجتماعی به وبسایت

سایت خود را به شبکه‌های اجتماعی متصل کنید

درباره اهمیت ایجاد اکانت در شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کار شما سخن گفتیم. وردپرس این امکان را دارد که شما به صورت خودکار مطالب سایت خود را در صفحات شبکه‌های اجتماعی‌تان نیز منتشر کنید. در این باره نیز منابع خوبی در آکادمی فرشمی می‌توانید بیابید.

 

سایر راهکارهای درآمدزایی از وبسایت پربازدید

به کمک این آموزش با سایر راهکارهای درآمدزایی از وبسایت نیز آشنا خواهید شد. پس از معرفی، آموزش این روش‌ها نیز در پکیج جامع سئوی آکادمی گنجانده شده است.

حال از شما دعوت می‌کنیم این ویدیو را تماشا کنید. این ویدیو و سایر آموزش‌های فنی و عملی در ارتباط به درآمدزایی از طریق یک سایتت پربازدید را می‌توانید در پکیج جامع آموزش سئو دریافت کنید. این ویدیو به صورت رایگان از طرف مجموعه فرشمی در اختیار شما قرار گرفته است

 

 

 

مطالب مرتبط

روش های بازاریابی اینترنتی

آیا می‌دانستید بسیاری از روش‌های تبلیغات بازدهی بسیار کمی دارد؟ برخلاف تبلیغ شرکت‌های تبلیغاتی اتفاقا تبلیغات هزینه است. هزینه‌ای که بسیاری از اوقات بازگشتی ندارد. چه راهکارهایی برای بازاریابی آنلاین وجود دارد که نتیجه‌ای ناامیدکننده در پی نداشته باشد. در ادامه مقاله با بهترین روش‌ها آشنا می‌شوید.

0 0 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x
ارایه مجدد توسط فرشمیکا

پکیج همکاری در فروش و بازاریابی شبکه‌ای

برترین ابزار برای راه‌اندازی سیستم بازاریابی در وردپرس با محبوب‌ترین افزونه همکاری در فروش + ادآن‌های ارایه شده توسط فرشمی و آموزش‌های ویدیویی