بزرگ‌ترین فاکتور برای سئوی محلی در سال ۲۰۱۷ کدام است

بزرگ‌ترین فاکتور برای سئوی محلی در سال ۲۰۱۷ کدام است 5

 

به نظر می‌رسد نقد و بررسی‌ها (ریویو)، بزرگترین فاکتور سئوی بومی به شمار می‌رود و به شرکت‌ها کمک می‌کند رتبه خوبی در سئو به دست بیاورند حتی اگر کیفیت لینک‌های‌شان پایین باشد.

این اطلاعات از طریق مطالعات سالانه‌ی فاکتورهای رتبه سئوی محلی توسط راهنمای سئوی محلی اخذ شده است.

 

این تحقیق، بیش از ۲۰۰ فاکتور از ۱۰۰ هزار کسب و کار محلی را مورد آزمایش قرار داد تا بتواند مشابهت‌هایی در شرکت‌هایی که رتبه‌ی بالایی در گوگل به دست آورده‌اند بیابد. علیرغم این که کسب و کارهای محلی پروفایل‌های لینک کم ارزشی داشتند اما فاکتورهای رتبه‌بندی ارگانیک و بنیادی همچنان قویا با فاکتورهای رتبه‌بندی محلی مرتبط بوده‌اند.

اگر یک شرکت در جستجوی ارگانیک رتبه خوبی داشته، در بسته محلی گوگل نیز رتبه خوبی به دست آورده است. بنا به این گفته، می‌توان دریافت که شرکت‌هایی که رتبه خوبی در بسته‌های محلی کسب می‌کنند لزوما از فاکتورهای تجاری رتبه سئو استفاده نکرده‌اند. این شامل لینک‌ها و حتی وبسایت هم می‌شود.

بزرگ‌ترین فاکتور برای سئوی محلی در سال ۲۰۱۷ کدام است 6

نقد و بررسی با رتبه سئو رابطه مستقیمی دارد

یک شرکت که شمار بالایی از نقد و بررسی‌ها در صفحه Google My Business کسب کرده رتبه خوبی نیز در بسته‌های محلی کسب می‌کند. اگرچه تنها شمار بالای بررسی ها نیست که اهمیت دارد بلکه مهم‌تر از آن کیفیت بررسی‌ها و مطالبی است که در آن گفته می‌شود.

برگه‌های Google My Business با بررسی‌هایی که اشاره به یک کلمه کلیدی و/یا نام یک شهر داشته باشند موجب رتبه های بالا در بسته محلی گوگل می‌گردند.

 

آیا لینک‌ها همچنان اهمیت دارند؟

وبسایت‌هایی بدون پروفایل‌های لینک با کیفیت بالا به نظر می‌رسد مشکلی در رتبه‌بندی نداشته باشند. گرچه این بدان معنی نیست که لینک‌ها اهمیت‌شان را از دست داده‌اند.

واقعیت این است که شرکت‌هایی که رتبه بالایی در جستجی محلی می‌یابند لزوما بک لینک‌های قوی ندارند اما داشتن لینک‌های بالا نیز موقعیت آن‌ها را در نتایج جستجو بهبود می‌بخشد.

بزرگ‌ترین فاکتور برای سئوی محلی در سال ۲۰۱۷ کدام است 7

از وبسایت غافل نشوید

 

طبق گفته‌ی این تحقیق کسب و کارهای کوچک در زمینه وبسایت خیلی بد عمل می‌کنند. در واقع برخی از آن‌ها حتی وبسایت ندارند. داشتن وبسایت کلید مهمی در جستجوی ارگانیک به شمار می‌آید و رتبه بالاتر در جستجوی ارگانیک به معنای بالاتر رفتن رتبه در بسته‌های محلی نیز هست.

بر طبق این گزارش، سرمایه‌گذاری روی دارایی‌هایی مانند وبسایت باید از بزرگترین اولویت‌های یک کسب و کار محلی باشد.

 

نتیجه‌گیری

از مفاد این گزارش می‌توان نتایج زیر را به عنوان مهم‌ترین گزینه‌ها فهرست کرد:

  • رتبه بالا در جستجوی ارگانیک ارتباط مستقیمی با رتبه در بسته محلی دارد
  • اگر می‌خواهید رتبه بالاتری به دست بیاورید تلاش کنید تا نقد و بررسی‌های بیشتری در صفحه کسب و کار گوگل خود جذب کنید
  • یک وبسایت درست کنید و آن را بهینه کنید

 

در صورتی که نیاز به کانفیگ حرفه‌ای سئوی سایت‌تان و استفاده از پکیج ارتقای سئوی فرشمی دارید از طریق صفحه سفارشات فرشمی، درخواست خود را ارسال کنید

مطالب مرتبط

0 0 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x