برترین افزونه‌های پشتیبانی تیکتی برای وردپرس

برترین افزونه‌های پشتیبانی تیکتی برای وردپرس 1

چرا پشتیبانی از مشتریان در تجارت مدرن اهمیت دارد؟

در دنیای مارکتینگ مدرن امروز٬ تنها ارایه محصولات باکیفیت٬ موفقیت شما را در میان رقبا تضمین نمی‌کند. جدای از مواردی که در بازاریابی محصولات برای افزایش فروش موثر است٬ کیفیت خدمات پس از فروش نیز در ارتقای محبوبیت یک برند بسیار اهمیت دارد. بسیاری از استارت‌آپ‌های نام آشنای بازار ایران که اکنون تبدیل به یک برند محبوب شده‌اند٬ این اقبال را مرهون کیفیت خدمات پس از فروش و پشتیبانی از محصولات‌شان هستند.

در زبان انگلیسی این خدمات را با عنوان کلی Customer Care مشخص می‌کنند که نمایان‌گر اهمیت احترام به مشتری در تجارت مدرن است. در بیزینس آنلاین نیز که مشتری حضور شما را در موقع خرید حس نمی‌کند٬ این اهمیت نه تنها کمرنگ نشده بلکه توجه بیشتری را طلب می‌کند. تجربه نشان داده مشتریان از سایت‌هایی خرید می‌کنند که بتوانند به آن اعتماد کنند و بزرگ‌ترین چیزی که حس اعتماد را در مشتریان تقویت می‌کند اطمینان از این امر است که پس از خرید رها نمی‌شوند. طبق آمارها٬ کاربران از سایت‌هایی که پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارایه نمی‌دهند خرید نمی‌کنند و پشتیبانی ضعیف موجب راندن مشتریان شما به سمت رقبای‌تان خواهد شد.

 

پشتیبانی تیکتی چیست؟

حال که متوجه اهمیت پشتیبانی از مشتریان شده‌اید٬ اگر در سایت‌تان محصول یا خدماتی می‌فروشید به شما توصیه می‌کنیم حتما سایت خود را به یک سیستم پشتیبانی حرفه‌ای مجهز کنید و لینک آن را به شکلی که پیش چشم کاربران باشد قرار دهید تا مشتریان‌تان برای خرید به شما اطمینان کنند. برای سایت‌های وردپرسی شیوه های مختلفی برای ارایه خدمات پشتیبانی وجود دارد. از چت زنده گرفته تا تماس با ما و پشتیبانی تیکتی. گرچه چت زنده می‌تواند کاربران‌تان را به اعتماد و خرید از شما ترغیب کند اما چیزی که مشتریان شما را به مشتریان دایمی تبدیل کرده و به افزایش فروش‌تان خواهد انجامید سیستم پشتیبانی حرفه‌ای است.

پشتیبانی تیکتی به شکلی از پشتیبانی گفته می‌شود که کاربران می‌توانند مشکلات‌شان را از طریق یک فرم درخواست که به آن تیکت گفته می‌شود برای واحدهای مختلف ارسال کرده و از آن طریق تا رفع مشکل٬ این موضوع پیگیری می‌شود. کارآیی این روش بیشتر مربوط به موضوعاتی است که نیازمند بررسی و زمان است که از طریق تلفن به سختی قابل حل است مانند مشکلات آنلاین و مشاوره درباره‌ی خرید.

برای وردپرس افزونه‌های بسیاری در زمینه پشتیبانی تیکتی ارایه شده که برخی از آن‌ها رایگان است. اما آن چه مسلم است افزونه‌های رایگان تمام قابلیت‌های یک سیستم پشتیبانی را اریه نمی‌دهند و برای این منظور شما می‌بایستی یا افزونه‌های اکسترا از سازندگان این افزونه‌ها خریداری کنید و یا نسخه پولی یا پرمیوم آن افزونه‌ها را تهیه نمایید. افزونه awesome support یک نمونه رایگان است که قابلیت‌های ابتدایی سیستم را به شما ارایه می‌دهد اما تقریبا برای هر قابلیت کاربردی مورد نیازتان باید نسخه‌های پرمیوم آن را تهیه کنید. افزونه support plus نمونه رایگان دیگری است که با بیش از ۱۰۰۰۰ نصب فعال برترین افزونه در این زمینه در مخزن وردپرس است اما برای استفاده از آن در سایت فعال‌تان نیاز دارید افزونه‌های پرمیوم آن را نصب کنید چون در نسخه رایگان امکان اطلاع‌رسانی ایمیلی وجود ندارد که لازمه‌ی هر سیستم پشتیبانی است. خوشبختانه در مارکت فرشمی تمام افزونه‌های اکسترای این سیستم ارایه شده که می‌توانید از آن‌ها در وبسایت‌تان استفاده کنید.

 

برترین انتخاب ها

حال نوبت می‌رسد به برترین‌ها. کارشناسان ما از میان ده‌ها افزونه موجود به بررسی پرداخته تا بهترین افزونه‌ها برای ارایه به کاربران فارسی زبان را برگزینند. در این میان دو گزینه به عنوان بهترین‌ها انتخاب شدند و ممکن است در آینده به این فهرست اضافه شود.

 

۱- SupportEzzy

این افزونه از نسخه ۱.۴.۵ به بعد دارای تغییراتی انقلابی شده و به یک پلتفرم پشتیبانی بدل شد. گرچه برای راه‌اندازی آن نیاز دارید سه افزونه را هم زمان نصب کنید اما می‌توانید اطمینان داشته باشید که تقریبا هر قابلیتی که فکرش را بکنید در این افزونه وجود دارد. یک رابط کاربری زیبا که کاربران‌تان آن را دوست خواهند داشت به همراه پنل تنظیمات قدرتمند این افزونه را تبدیل به انتخابی ایده‌آل برای مدیران سایت‌ها و کسب و کارهای آنلاین کرده است. از جمله ویژگی‌های مهم افزونه می‌توان این‌ها را برشمرد:

 • نصب و پیکربندی آسان
 • رابط کاربری دوستانه و کاربرپسند
 • قابلیت ایجاد تیکت٬ دپارتمان٬ محصول و کارگزار/نیروی پشتیبانی به صورت نامحدود
 • پشتیبانی از فیلدهای دلخواه برای فرم تیکت
 • بارگذاری فایل به عنوان الحاق به تیکت
 • امکان سفارشی سازی رنگ٬ فونت و صفحه‌آرایی
 • فیلتر و جستجوی پیشرفته تیکت
 • اطلاع‌رسانی‌های ایمیلی داخلی
 • همگام با ووکامرس
 • قابلیت انتقال و واگذاری تیکت بین کارمندان و بخش‌ها

 

[mks_button size=”large” title=”توضیحات بیشتر و خرید افزونه” style=”squared” url=”https://frashmi.net/downloads/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%be%d8%b4%d8%aa%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%aa%db%8c%da%a9%d8%aa%db%8c-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87%e2%80%8c%d8%a7%db%8c-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″]

 

۲- Support Plus

این افزونه به حدی محبوب است که نیازی به معرفی ندارد. نسخه رایگان افزونه مورد استفاده کاربران بسیاری قرار گرفته که بسیاری از آن‌ها خواستار قابلیت‌های اضافی آن که تحت افزونه‌های پولی ارایه شده بوده‌اند که خوشبختانه اکنون فرشمی افزونه‌های پرمیوم آن را برای کاربران ایرانی ارایه کرده است. این افزونه‌ها که نسخه اصلی آن تحت پلن‌های پرمیوم با قیمت گزافی عرضه می‌شده اکنون با قیمت ناچیزی به صورت ترجمه و بومی شده در اختیار کاربران فارسی زبان قرار گرفته است. این افزونه تمام قابلیت‌ها افزونه Supportezzy را داراست و با افزونه‌های اکسترای خود قابلیت‌های جذاب دیگری نیز به آن اضافه می‌شود که هر کدام را که دوست داشتید می‌توانید نصب کنید. از جمله:

 • سیستم اطلاع‌رسانی ایمیلی پیشرفته
 • ایجاد پرسش‌های متداول به صورت پرسش و پاسخ
 • امکان ایجاد پایگاه دانش برای کاربران جهت کاهش حجم تیکت‌های پشتیبانی
 • یادداشت‌های خصوصی بین کارمندان پشتیبانی
 • پاسخ‌های آماده برای درج در تیکت
 • قالب‌های ایمیلی
 • شخصی سازی فیلدها٬ دسته‌بندی‌ها٬ اولویت‌ها و وضعیت‌های تیکت
 • امکان ایجاد منطق شرطی برای فیلدهای موجود در فرم ارسال تیکت
 • ایجاد منطق شرطی برای ایمیل‌های اطلاع‌رسانی (مثلا در هنگام بستن تیکت توسط کارمند به این دسته از کاربران ایمیل ارسال شود)
 • افزودن کدهای دلخواه
 • امکان قرار دادن منوی دلخواه در صفحه پشتیبانی
 • پشتیبانی از افزونه محبوب easy digital downlods و ووکامرس

 

[mks_button size=”large” title=”توضیحات بیشتر و خرید افزونه” style=”squared” url=”https://frashmi.net/downloads/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%be%d8%b4%d8%aa%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%aa%db%8c%da%a9%d8%aa%db%8c-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-wp-support-plus-wordpress-plugin/” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=”” nofollow=”0″]

 

مطالب مرتبط

0 0 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x