با سایت چکاپ، سایت خود را درمان کنید / بررسی آنالیزورها ۱

با سایت چکاپ، سایت خود را درمان کنید / بررسی آنالیزورها ۱ 7

سایت شما هم مثل هر آدم دیگری ممکن است مریض شود، و این مریضی می‌تواند از یک سرماخوردگی ساده تا هپاتیت و ایدز متغیر باشد. اگر نگران سلامتی سایت‌تان نباشید ممکن است یک ویروس به ظاهر کوچک، بتواند سایت‌تان را از پا درآورد و باعث سقوط سریع شما در بازار کار شود.

سرویس‌هایی در دنیای وب وجود دارند که برای وبسایت‌ها، همان کار پزشکان برای آدم‌ها را انجام می‌دهند. آنها از سایت‌ها آزمایش‌ گرفته و مشکلات‌شان را تشخیص می‌دهند. شما می‌توانید این مشکلات را پشت گوش انداخته و باعث وسعت بیماری‌ها شوید و یا این که به توصیه‌ها عمل کرده و یک سایت سالم و سرحال و موفق داشته باشید.

نمونه‌های خارجی مطرح بسیاری در این زمینه وجود دارند که احتمالا اسم بسیاری از آنها را شنیده‌اید. اما ما در این مجموعه تنها به نمونه‌های وطنی قابل قیاس می‌پردازیم. سرویس‌هایی که همان کیفیت را در قالب بومی ارائه می‌دهند. راستش را بخواهید امروزه سرویس‌های زیادی وجود دارند که با تست برخی از آن‌ها متوجه شدیم هنوز راه زیادی در پیش دارند. اما یکی از آن‌ها نظرمان را جلب کرد که می‌خواهیم امروز به شما معرفی کنیم.

سایت چکاپ، نمونه‌ای موفق از این سرویس‌هاست که چیزی از سرویس‌های خارجی کم ندارد و حتی در مواردی خصوصا برای کاربران ایرانی بیشتر هم دارد. همین حالا شما می‌توانید به وبسایت آن مراجعه کرده و دامین سایت خود را وارد کنید تا پس از چند لحظه، گزارش کاملی از وضعیت سایت‌تان به شما نشان دهد. نگران نباشید این کار رایگان است اما اگر بخواهید گزارش کامل‌تری دریافت کنید باید مقدار کمی پول خرج کنید.

 

نکات کلیدی

گزارش سلامت سایت شما، در چند بخش ارائه می‌شود. علاوه بر یک نمای کلی از کارها و توصیه‌ها به طور مفصل به موضوعاتی چون سئو، بهینه‌سازی موبایل، کاربری، شبکه‌های اجتماعی، فناوری و … می‌پردازد. گزارش‌هایی دقیق، جزئی و کیفی که به شما اطلاعات بسیار خوبی درباره عملکرد وبسایت‌تان می‌دهد. همراه با جداول متعدد و و توضیحات کامل‌تر.

با سایت چکاپ، سایت خود را درمان کنید / بررسی آنالیزورها ۱ 8

این گزارش به صورت عناوین مهم نمایش داده می‌شود که در صورت نیاز به تفصیل بیشتر تنها با یک کلیک گزارش‌های مفصل‌تر و توضیحات بیشتری به شما درباره آن عنوان داده می‌شود. هر کدام از مواردی که سایت شما درست رعایت کرده باشد با آیکون سبز نشان داده می‌شود. هشدارهایی به رنگ زرد و اشکالات نیز با رنگ قرمز به شما گوشزد می‌شود. و مهم تر از همه توصیه‌هایی است که برای بهبود موارد مشکل‌دار به شما می‌شود و در صورت لزوم لینک مقالات آموزشی که به شما نشان می‌دهد چطور این مشکلات را رفع کنید.

با سایت چکاپ، سایت خود را درمان کنید / بررسی آنالیزورها ۱ 9

بر روی عنوان هر کدام از مشکلات که کلیک کنید توضیحات بیشتری درباره آن باز می‌شود. که علاوه بر توضیح مشکل دارای توصیه‌هایی برای رفع آن است. اما برخی از موارد نیز در نسخه رایگان نشان داده نمی‌شود. خصوصا مواردی که به گزارش‌های مفصل از نتایج گوگل، فهرست کلمات کلیدی و کلا عملکرد سایت در جستجوی گوگل می‌‌پردازد. گزارشات آماری مفصل نیز در بخش پیشرفته و پولی آن موجود است.

با سایت چکاپ، سایت خود را درمان کنید / بررسی آنالیزورها ۱ 10

شما می‌توانید هر صفحه از سایت‌تان را که خواستید به این طریق بررسی کنید. بهای بررسی هر صفحه ۵۰۰۰ تومان است. معمولا شما می‌بایست ابتدا صفحه اصلی سایت‌تان را بررسی کنید و مشکلات این صفحه قابل تعمیم به صفحات دیگر سایت نیز هست مگر آن که ساختار سایت‌تان به گونه‌ای باشد که صفحات مختلف به صورت مجزا ساختاردهی شده باشند. بنابراین اگر به دنبال راهی برای بهبود عملکرد سایت‌تان، ارتقای رنک و بازدیدکننده بیشتر هستید حتما سری به این سایت زده و از گزارش‌های پیشرفته آن استفاده کنید. و حتما نکته‌هایی که با علامت قرمز رنگ مشخص شده را تصحیح کنید.

ورود به سایت چکاپ

 

مطالب مرتبط

0 0 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x