انجام کارهای بانکی با موبایل از طریق اپلیکیشن همراه بانک در زمان شیوع اپیدمی #کرونا

انجام کارهای بانکی با موبایل از طریق اپلیکیشن همراه بانک در زمان شیوع اپیدمی #کرونا 7

با گسترش اپیدمی ویروس کرونا در سطح کشور، و با توجه به ناکارآمدی دولت طبق تجربه‌های قبلی در مهار بحران، همه‌ی ما می‌بایست خودمان با رعایت موارد اختیاطی، به کمک یکدیگر در مهار این ویروس خطرناک همگام شویم. ما هم سعی می‌کنیم مطالبی را در این ارتباط منتشر کنیم و خدمات و محصولات مرتبط با حوزه تکنولوژی که می‌تواند قدمی در این راه به یاری مردم بردارد را به شما معرفی کنیم.

یکی از موارد پراهمیتی که می‌تواند در جلوگیری از شیوع افزایشی کرونا موثر باشد، ماندن در خانه و حداقل حضور در خیابان‌ها و اماکن عمومی است. اما گاهی ضرورت دارد که برای ادامه‌ی حیات از منزل خارج شویم. مثلا برای انجام امور بانکی و مالی می‌بایست خودمان را به نزدیک‌ترین خودپرداز برسانیم. اما خودپردازهای بانک‌ها به دلیل تعدد استفاده توسط افراد مختلف و دخیل بودن تماس فیزیکی و دست، می‌تواند عامل انتشار ویروس یا ابتلای به آن باشد. (نیازی به نگرانی نیست و احتمال این اتفاق دارای درصد پایینی است، اما احتیاط شرط عقل است). حال به شما یک اپلیکیشن معرفی می‌کنیم که می‌تواند شما را از امور روزمره‌ی بانکی که موجب نیاز به خودپرداز می‌شود بی نیاز می‌کند.

انجام کارهای بانکی با موبایل از طریق اپلیکیشن همراه بانک در زمان شیوع اپیدمی #کرونا 8

اپلیکیشن همراه بانک، بهترین اپلیکیشنی است که برای انجام امور بانکی خود می‌توانید از آن استفاده کنید. ما اغلب اپ‌های موجود در این زمینه را آزمایش کردیم و به این نتیجه رسیدیم که از این اپ استفاده کنیم. اپ همراه بانک در واقع یک کیف پول و کیف کارت همراه است. شما می‌توانید تمام کارت‌های بانکی خود را در اپ ثبت کنید (چه به صورت دستی از طریق وارد کردن اطلاعات و چه از طریق دوربین – تنها کافی است دوربین گوشی را روی کارت بگیرید و اطلاعات به صورت خودکار توسط اپ اخذ می‌شود). می‌بینید که چه قدر ساده می‌توانید تمام کارت‌های خود را در اپ وارد کنید و دیگر نیازی به حضور فیزیکی کارت‌ها نداشته باشید. حالا تمام عملیات بانکی را به جای کارت می‌توانید با استفاده از اپ انجام دهید.

انجام کارهای بانکی با موبایل از طریق اپلیکیشن همراه بانک در زمان شیوع اپیدمی #کرونا 9

شما می‌توانید عملیاتی مانند ارسال پول از طریق کارت به کارت، گرفتن موجودی از حساب، پرداخت قبوض و شارژ تلفن همراه و خرید بسته اینترنت را از این طریق انجام دهید. جالب اینجاست که اپ همراه بانک از رمز پویا نیز پشتیبانی می‌کند و شما نه تنها از طریق اپلیکیشن‌های رمز پویای بانک‌ها (که می‌دانیم تا چه حد می‌تواند دردسر آفرین باشد)، بلکه از طریق پیامک گوشی خود نیز می‌توانید رمز پویا را دریافت نمایید و در اپ وارد کنید.

 

انجام کارهای بانکی با موبایل از طریق اپلیکیشن همراه بانک در زمان شیوع اپیدمی #کرونا 10

 

کار با این اپ بسیار آسان است و نسبت به اپلیکیشن‌های دیگر از پایداری بهتری برخوردار است و با خطای کمتری مواجه می‌شوید و در چند ثانیه می‌توانید عملیات بانکی خود را انجام دهید.

مطالب مرتبط

5 1 رای
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع‌رسانی درباره
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده تتمام نظرات
0
لطفا درباره این مطلب نظر بدهیدx
()
x